xOxSloneczkoxOxx
Posty: 1 (po ~106 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
xOxSloneczkoxOxx
  9 marca 2011 (pierwszy post)

Czy znacie jakieś strony które wysyłają darmowe próbki perfum ?? ;) jeśli tak to bardzo bym prosiła

Tricia
Tricia
  9 marca 2011

nie, ale robiąc zakupy możesz je dostać w Douglasie czy Sephorze.
poza tym jeśli ekspedientka jest uprzejma to może Ci dać próbkę na której Ci zależy (jeśli ją ma) bez konieczności kupowania czegokolwiek. :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 marca 2011
xOxSloneczkoxOxx
xOxSloneczkoxOxx: Czy znacie jakieś strony które wysyłają darmowe próbki perfum ?? ;) jeśli tak to bardzo bym prosiła

Ta nie dość, że za darmo to jeszcze do domu taaa.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  9 marca 2011

Niby istnieją takie strony, ale ja kiedyś byłam naiwna i wszędzie pisałam prosząc o próbki. W rezultacie przysłano mi z jednej strony, ale były to kremy. Perfum nigdy nie dostałam.

Tricia
Tricia: poza tym jeśli ekspedientka jest uprzejma to może Ci dać próbkę na której Ci zależy (jeśli ją ma) bez konieczności kupowania czegokolwiek. :)

Ja tam zawsze wstydzę się poprosić, haha.
latynoska6
latynoska6
  10 marca 2011

Mi ostatnio przesłali jedną 10ml próbkę odżywki o włosów Pantene, trochę to było śmieszne jak otworzyłam kopertę a tam 1 marna próbeczka haha. Ciekawe czy im się to opłaca takie wysyłanie;D

latynoska6
latynoska6
  10 marca 2011

A co do próbek to może masz jakąś znajomą, która pracuje w jakimś sklepie kosmetycznym, bo ja jak chodzę do mojej koleżanki o sklepu to zawsze dostaje od niej jakieś próbki. Kiedyś to nawet dostałam jakieś testery ;D Na maila nie ma co pisać. Ja już praktycznie do wszystkich firm kosmetycznych napisałam prośbę i żadna mi nic nie wysłała. Mają to gdzieś ...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.