XKrolewnaZDrewnaxX
XKrolewnaZDrewnaxX
  9 marca 2011 (pierwszy post)

Co myślicie o tych reebokach które rzekomo kształtują mięśnie nóg i pupę ?

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  9 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak . Popylam w takich 24/7 i mam dupsko twardsze od marmuru .

daj pomacać:rotfl:

A tak szczerze mowiąc to pic na wode, pytałam się trenerki o te buty bo też byłam nimi zainteresowana, no ale to tylko chwyt marketingowy a szkoda
ToxicRat
ToxicRat
  9 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o tych reebokach które rzekomo kształtują mięśnie nóg i pupę ?

nie chce mi się w takie cyda wierzyć.
Fieska
Fieska
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dziwne. ja w sumie łydki też mam wyćwiczone od jogi, ale tak czy siak czułam te buty. jednak u mnie w szpitalu się nie sprawdziły w ogóle


A propos szpitala. Jesteś na lekarskim? Jak to wygląda w Polsce?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 marca 2011

haha, znalazłam coś z tematem:
http://demotywatory.pl/2813858/Buty-ktore-ksztaltuja-posladki

annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o tych reebokach które rzekomo kształtują mięśnie nóg i pupę ?

Te akurat z foto to reebok easytone go outside II i tych nie polecam bo nie sa zbyt wygodne przynajmniej na moja stope. Tanczylam w nich dwie godziny i myslalam, ze zwariuje tak stopy mi bolaly od tych poduszeczek.
Normalne easytone, czyli te sportowe, niezbyt ladne o szerokim ksztalcie sa juz wygodniejsze.
Jesli ktos sie nie zna nie powinien zbytio wyrazac negatywnie swojej opinii. Dobrze zasiegnac porady np. u pierwszego lepszego ortopedy ktory potwierdzi, ze od buta duzo zalezy. I ta niestabilnosc podczas chodzenia jest w stanie zwiekszysc aktywnosc miesni. Takze nie jest to zadna bzdura. Naturalnie buty nie sprawia, ze Twoja pupa bedzie jedrna a nogi wysmuklone i pieknie umiesnione, ale jako dodatek do sportu plus diety na dni codzienne sa dobre, aczkolwiek nie niezbedne.
Do tanca, na fitness, trening, biegi nie sa to buty!!!! Tylko do chodzenia...
Po wyprobowaniu jestem w stanie ocenic 4 na 10pkt. Nie sa az tak bardzo godne polecenia...
Pozdrawiam.

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.