pijana
pijana
  8 marca 2011 (pierwszy post)

Witam :mrgreen:
Dostałam dziś tusz do rzęs w pięknym opakowaniu, co skłoniło mnie do refleksji na temat opakowań właśnie :mrgreen:

1. Czy przy kupnie kosmetyków, perfum etc. zwracacie uwagę na opakowanie ? Może Was ono zachęcić bądź zniechęcić do zakupu danej rzeczy ? Jakie opakowania lubicie, jakie Was odstraszają ? Mile widziane przykłady :mrgreen:
2. Reklama bywa dla Was bodźcem do kupienia jakiegoś produktu czy staracie się być obojętni na jej wpływ ?
+ Może macie jakieś nowe kosmetyczne odkrycia lub przeciwnie - kupiliście ostatnio kompletnego gniota ? Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam :mrgreen:

+

frajerka
frajerka
  9 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Może Was ono zachęcić bądź zniechęcić do zakupu danej rzeczy ?

tak:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie opakowania lubicie, jakie Was odstraszają ?

kocham tą buteleczkę :and:
mmaryjka
mmaryjka
  9 marca 2011
malami81
malami81: aż muszę wyczaić gdzieś próbkę, bo mam ten sam problem z vichy - uczulają mnie te kosmetyki strasznie

naprawdę polecam. są dwie wersje, fluid do suchej i mieszanej i krem do suchej i bardzo suchej. ten do bardzo suchej o dziwo lepiej się wchłania, jest gęstszy i naprawdę fajnie nawilża. próbka jest w jakieś gazecie typu viva/gala czy jakiś inny tego typu szmatławiec.

Konto usunięte
Konto usunięte: Swoją drogą gdzie można dostać The Balm ?

ja się zawsze zaopatruję jak jestem za granicą, szczególnie w londynie. może mają sklep internetowy? zobacz, bo szczerze mówiąc to nawet nie patrzyłam

Konto usunięte
Konto usunięte: Zgodzam się w stu procentach, zapach jest cudowny,

jest specyficzny, ale mi się strasznie podoba. chociaż kupiłam i vichy i la roche posay, bo zapachy szybko mnie męczą więc będę używała na zmianę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Może zmienili skład, albo jakaś trefna sztuka, choć to chyba mało prawdopodobne.

nie wiem co się z nim stało.
jaki? mam straszną ilość tuszy bo jeszcze żaden mi jakoś szczególnie nie podpasował:and:
Fieska
Fieska
  9 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Czy przy kupnie kosmetyków, perfum etc. zwracacie uwagę na opakowanie ? Może Was ono zachęcić bądź zniechęcić do zakupu danej rzeczy ? Jakie opakowania lubicie, jakie Was odstraszają ? Mile widziane przykłady


W sumie w szczególności zwracam uwagę na działanie i zapach. Mam swoje sprawdzone kosmetyki przy których było mi to obojętne. Według mnie mogłyby być nawet w słoiku.
pijana
pijana
  9 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jaki? mam straszną ilość tuszy bo jeszcze żaden mi jakoś szczególnie nie podpasował

Le 2 de Guerlain

Pomalowałam się dziś na szybko i jestem zadowolona, jutro zrobię to dokładniej. Bardzo fajny pomysł z tą małą szczoteczką. No i pięknie pachnie, więc perfumowana, czyli może uczulać.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.