Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  8 marca 2011 (pierwszy post)

Witam zawsze pomocne forumowiczki :mrgreen:
Ostatnio trochę zmieniłam fryzurę, włosy mi pojaśniały :ninja:
No i teraz jest problem z doborem makijażu i kolorów do mnie pasujących.
Załączam moje aktualne zdjęcie.
Moze jakieś podpowiedzi? :woot:

http://zapodaj.net/19c8837fbad5.jpg.html

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

Fieska
Fieska
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: potrafię przyjąć, ale konstruktywną, ale wiem, ze co bym tu nie umieściła Ty zawsze będziesz na nie :-) i to jest moim zdaniem złośliwość...


Ach. Raz Ci już kiedyś pisałam krytykę i teraz znowu i teraz się przyczepiłaś i będziesz pisała, że zawsze jestem złośliwa. :zonk:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ach. Raz Ci już kiedyś pisałam krytykę i teraz znowu i teraz się przyczepiłaś i będziesz pisała, że zawsze jestem złośliwa.

raz? jakie raz? od zawsze, kiedy ktoś napisał coś złego o mnie - zawsze to podchwyciłaś i przyznawałaś rację, nie licząc samej krytyki od Ciebie, tego, że skrytykowałaś poprzednią suknię, i tą drugą, która jest całkiem inna to właściwie nie jesteś złośliwa :-)
Fieska
Fieska
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: raz? jakie raz? od zawsze, kiedy ktoś napisał coś złego o mnie - zawsze to podchwyciłaś i przyznawałaś rację, nie licząc samej krytyki od Ciebie, tego, że skrytykowałaś poprzednią suknię, i tą drugą, która jest całkiem inna to właściwie nie jesteś złośliwa :-)


Krytyka a złośliwość to dwie różne rzeczy. :tak:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Krytyka a złośliwość to dwie różne rzeczy.

u Ciebie występują obie, więc co za różnica ;-)
Fieska
Fieska
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u Ciebie występują obie, więc co za różnica ;-)


Jak nie potrafisz tego rozróżnić to się przestań czepiać. :mrgreen:
Zresztą jak chcesz mi jeszcze coś napisać o mojej złośliwości to możesz na pw, bo nie mam ochoty tutaj nabijać. :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak nie potrafisz tego rozróżnić to się przestań czepiać. Zresztą jak chcesz mi jeszcze coś napisać o mojej złośliwości to możesz na pw, bo nie mam ochoty tutaj nabijać. :)


a ja nie mam ochoty już w ogóle z Tobą rozmawiać

.
malami81
malami81
  10 marca 2011

Fieska i BreakMyFall18 proponuję żebyście swoje prywatne problemy i żale wyjaśniały sobie na PW...

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 marca 2011
malami81
malami81: Fieska i BreakMyFall18 proponuję żebyście swoje prywatne problemy i żale wyjaśniały sobie na PW...

w porządku, wybacz :-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.