Edqq
Edqq
  7 marca 2011 (pierwszy post)

Witam.

Mam do Was parę pytań odnośnie ubioru na ślub brata.

Idę z partnerką, ona już kupiła sobie sukienkę. kolor taki szary. Więc ja mam parę pytań.
Jaki garnitur? Ja osobiście też wolałbym szary. Ale do tego jaka koszula? Czy w kolorze sukienki partnerki, czy może być inna np. biała?
Jaki krawat? Myślałem o tym by ubrać czarny, ale mój wujek mi powiedział że czarny krawat to tylko na pogrzeby.

I czy do jasnego garnituru (przyjmijmy szary) pasują czarne pantofle?
Gdzieś kiedyś czytałem, że jeżeli do jasnego garnituru czarne buty to i pasek też czarny?
Weźcie mi doradźcie ;) Bo ja w sprawach mody to nie za bardzo jestem zorientowany :P

Najlepiej to wyraźcie swoją opinię na temat mojego przyszłego ubioru, tylko żebym się jakoś zgrał z partnerką :)

Dzieki i pozdrawiam :)

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Idę z partnerką, ona już kupiła sobie sukienkę. kolor taki szary.

Czarny garnitur, biała koszula lub tez może byc np. siwa z białym kołnierzem i mankietami + czarny krawat.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Babsy
Babsy
  7 marca 2011

ubierac sie na impreze pod kolor ciuchow partnerki juz passe;)

Konto usunięte
Konto usunięte: I czy do jasnego garnituru (przyjmijmy szary) pasują czarne pantofle? Gdzieś kiedyś czytałem, że jeżeli do jasnego garnituru czarne buty to i pasek też czarny?

nie bardzo:nie:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Weźcie mi doradźcie ;) Bo ja w sprawach mody to nie za bardzo jestem zorientowany :P

Może być nawet czarny garnitur i biała koszula, do tego szary krawat. Bo ponoć jaka u panny sukienka taki u faceta krawat.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Fieska
Fieska
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Idę z partnerką, ona już kupiła sobie sukienkę. kolor taki szary. Więc ja mam parę pytań. Jaki garnitur? Ja osobiście też wolałbym szary. Ale do tego jaka koszula? Czy w kolorze sukienki partnerki, czy może być inna np. biała? Jaki krawat? Myślałem o tym by ubrać czarny, ale mój wujek mi powiedział że czarny krawat to tylko na pogrzeby.


Zależy jaki garnitur. Jaki materiał i czy to będzie czysty szary, czy np. szary z domieszką czarnego. Jeżeli taki, który ma coś czarnego, który ja bym osobiście też preferowała, to wtedy buty też czarne i pasek czarny. Koszula według mnie musi być biała, chociaż znajdą się tacy, co nie uważają tego za przymus. A krawat pod sukienkę partnerki jeżeli się tak już zgadaliście.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 marca 2011

A ja dzisiaj byłam na przymiarce (PIERWSZEJ) sukni ślubnej, i mam ten sam problem w co ubrać narzeczonego :ziober2:

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  7 marca 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Może być nawet czarny garnitur i biała koszula, do tego szary krawat. Bo ponoć jaka u panny sukienka taki u faceta krawat.


To będzie najlepszy pomyśl, każdy facet powinien mieć w szafie dobrze skrojony czarny garnitur, wystarczy tylko kupić krawat i można iśc na impreze
Owieczka
Owieczka
  7 marca 2011

E tam. Już się tak tym nie przejmuj, nie jesteś panem młodym, facetów w garniturach będzie od groma, nikt nie będzie patrzeć ani sprawdzać czy pasek lub buty pasują kolorystycznie do garnituru i sukienki. Kto by zwracał uwagę :ziober2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.