czytowazne1
czytowazne1
  7 marca 2011 (pierwszy post)

hej mam pytanie, jako ze jestem facetem nie bardzo sie znam i nie wiem co robic. otoz mam problem z cera jest sucha a do tego ciagle jakies niespodzianki zlwaszcza na czole sie pojawiaja(zaskórniki syfy itd) nigdy skora na czole nie jest gladka zostaja blizny co nieciekawie wyglada zwlasza ze raz na jakis czas chodze na solarium bo jestem bardzo blady i cere mam ziemista. kosmetyczka i dermatolog niewiele daja wiec prosze o porady

VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  7 marca 2011

Niespodzianek pojawi się więcej, jeśli nie nawilżysz swojej skóry. To nieprawda, że skóra z problemami tego nie wymaga. Staraj się nie robić peelingów, co by nie roznieść bakterii po całej twarzy. Spróbuj zastosować punktowe kosmetyki, które mają na celu zniszczyć "wroga" w wybranych miejscach na twarzy. Poleciłabym również odpoczynek od solarium, promieniowanie dodatkowo wysusza skórę.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  8 marca 2011

Krok 1: Kup w kwiaciarni aloes i smaruj nim te pryszczole
Krok 2: kup w drogerii peeling enzymatyczny i krem nawilżający
krok 3 nie myj twarzy mydłem tylko specjalnym żelem
krok 4 nie wygniataj pryszczy (wiem, że trudno się powstrzymać :P)
krok 5 możesz iść do kosmetyczki na zabieg eksfoliacji kwasami owocowymi (potocznie "kwasy")

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
czytowazne1
czytowazne1
  9 marca 2011

dzieki za rady skorzystam, ale co z bliznami, jasniejszymi plamkami i ogolnie jakos nieciekawie wyglada twarz, co zrobic zeby wyrownal sie kolor skora nabrala ladnego koloru i byla ladna

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  9 marca 2011
czytowazne1
czytowazne1: dzieki za rady skorzystam, ale co z bliznami, jasniejszymi plamkami i ogolnie jakos nieciekawie wyglada twarz, co zrobic zeby wyrownal sie kolor skora nabrala ladnego koloru i byla ladna


Na blizny no-scar
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.