Nemuri
Nemuri
  5 marca 2011 (pierwszy post)

Hej;)

Ostatnimi czasy zauwazylam, iz mam strasznie rozszerzone pory na policzkach , jak z tym walczyc? Jakies wyprobowane maseczki, zele itp.?

pastelowo fioletowy lakier do paznokci, jaka firma posiada? tylko bez metalicznego polysku, bo wiekszosc jakie spotkalam taki ma.

Jasmina
Jasmina
  5 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pastelowo fioletowy lakier do paznokci, jaka firma posiada? tylko bez metalicznego polysku, bo wiekszosc jakie spotkalam taki ma.

Sephora :tak:
Darunia511
Darunia511
  6 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pastelowo fioletowy lakier do paznokci, jaka firma posiada? tylko bez metalicznego polysku, bo wiekszosc jakie spotkalam taki ma.

mam taki z H&M, ale nie wiem czy nadal są, taki liliowy
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnimi czasy zauwazylam, iz mam strasznie rozszerzone pory na policzkach , jak z tym walczyc? Jakies wyprobowane maseczki, zele itp.?

Udaj się do kosmetyczki, poradzi Ci jakiś zabieg.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  6 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnimi czasy zauwazylam, iz mam strasznie rozszerzone pory na policzkach , jak z tym walczyc? Jakies wyprobowane maseczki, zele itp.?

mam to samo, już od kilku lat... kremy, toniki, maseczki nic nie pomaga chyba taki typ cery :-)
madzia2143
madzia2143
  6 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam to samo, już od kilku lat... kremy, toniki, maseczki nic nie pomaga chyba taki typ cery :-)

tez tak mam, kijowo trochę, bo teraz nie mam problemów z pryszczami (przejściowo :mrgreen: ), i gdyby nie te pory to bym miała na prawdę fajną cerę, chociaż na jakiś czas :
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  6 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tez tak mam, kijowo trochę, bo teraz nie mam problemów z pryszczami (przejściowo ), i gdyby nie te pory to bym miała na prawdę fajną cerę, chociaż na jakiś czas :

No ja mam aktualnie to samo, cera mi już 'dojrzewa' i wszystko się normalizuje, nie mam wyprysków a jak już to sporadycznie, dodatkowo skóra ostatnio się tak ujednoliciła i tylko te pory takie brzydkie :/
kiedyś robiłam fajną maseczkę i chyba do niej wrócę bo kojarze, że domykała pory
Ogórek (nie cały jakiś kawałek) drobno zmielić, odcisnąć sok
Białko jajka ubić na sztywną pianę
zmieszać pianę z odciśniętym ogórkiem i nałożyć na twarz, super oczyszcza i wygładza
styka51
styka51
  6 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Białko jajka ubić na sztywną pianę

Samo biało sciąga pory :)

A i chciałabym powiedzieć, iż też mam w miarę ładną cerę ( lepszą niż kiedyś) tylko właśnie te pory na policzkach wszystko psują ;c
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  6 marca 2011
styka51
styka51: Samo biało sciąga pory :)

ale ogórek odświeża, dodaje 'blasku' (rozświetla), wygładza, oczyszcza :-)
madzia2143
madzia2143
  6 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ogórek odświeża, dodaje 'blasku' (rozświetla), wygładza, oczyszcza :-)

spróbuję tej maseczki jak bd miała czas :) długo trzeba trzymać?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  6 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: spróbuję tej maseczki jak bd miała czas :) długo trzeba trzymać?

no te białko się zrobi w taką skorupke, ja zostawiałam chwile tą skorupe na twarzy a potem zmywałam.
Zadziora
Zadziora
  7 marca 2011

Wy macie pory a ja mam popękane naczynka;p nić już nie próbuje niech zostanie tak jak jest.

Konto usunięte
Konto usunięte: pastelowo fioletowy lakier do paznokci, jaka firma posiada? tylko bez metalicznego polysku, bo wiekszosc jakie spotkalam taki ma.

Widziałam w naturze:



mam z tej f-my granatowy. Ogólnie szału nie ma, ale nic dziwnego, bo kosztuje grosze.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  8 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnimi czasy zauwazylam, iz mam strasznie rozszerzone pory na policzkach , jak z tym walczyc? Jakies wyprobowane maseczki, zele itp.?

1. Kup dobry peeling
2. umyj buzie i dobrze ja wypeelinguj (trzyj kilka minut), a potem przetrzyj tonikiem
i tak w kółko 2-3x w tytgodniu

lub zacznij chodzić do kosmetyczki na mikrodermabrazje (ok100zł/twarz) lub kwasy (ok60zł)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.