Biuna
Biuna
  3 marca 2011 (pierwszy post)

Jaki polecacie krem nawilzajacy do cery tlustej ze sklonnoscia do przesuszania ?Nie zapychajacy ani taki po ktorym beda wychodzily jakies NIESPODZIANKI.

pokahontazz
pokahontazz
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pelno syfow, czerwony ryj, po prostu DRAMAT .!

wniosek: nie używaj żeli/żelów
Biuna
Biuna
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wniosek: nie używaj żeli/żelów

ale czy po samym plynie twarz sie oczysci ?

A jaki tonik polecacie ?
Babsy
Babsy
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale zawsze wolałam rzeczy z górnej półki, ale ostatnio testuję więcej rzeczy i te tansze też są dobre :-) nie wszystko co drogie musi byc skuteczne..

wiekszosc ceny drogich produktow to marka i opakowanie, sklady sa podobne;) jak to czytalam w urodzie, ze tak samo nawilzy cere krem za sto i za 10 zl:) nie mowie ze tak jest w kazdym przypadu, ale w czesci na pewno:) a ziaja to jedna z lepszych polskich marek:)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to jak jeszcze nie próbowałaś peelingów Joanny to polecam, tanie (w biedzie były w promocji ostatnio po 2,99), a są rewelacyjne, jeszcze nie słyszalam narzekań na nie...

próbowałam kiedyś, akurat mam swój ulubiony z Bielendy :-)
pokahontazz
pokahontazz
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale czy po samym plynie twarz sie oczysci ?

ja twarz myję żelem pod prysznic, mydłem, co sie nawinie, żelu do twarzy nie stosuję, bo za duzo paprania, ale używam toniku, chociaż nie zawsze, teraz mam z tej serii Acne Expert właśnie, czy jest super, na pewno cera się nie przetłuszcza po nim... poza tym robię peeling 2 razy w tygodniu i stosuję maseczkę oczyszczającą z avonu
Biuna
Biuna
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a twarz myję żelem pod prysznic, mydłem, co sie nawinie, żelu do twarzy nie stosuję, bo za duzo paprania, ale używam toniku, chociaż nie zawsze, teraz mam z tej serii Acne Expert właśnie, czy jest super, na pewno cera się nie przetłuszcza po nim... poza tym robię peeling 2 razy w tygodniu i stosuję maseczkę oczyszczającą z avonu

mydlem ?
nigdy w zyciu .
a gdzie kupie ten Acne ? Jaka cena ?
Jaka masecze stosujesz? (jak ona wyglada)
pijana
pijana
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja twarz myję żelem pod prysznic, mydłem, co sie nawinie

Łoo, twarz ze stali :wtf: :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.