wulkanikmeza
Posty: 26 (po ~336 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wulkanikmeza
  2 marca 2011 (pierwszy post)

Czołem! :P

Kilka słów:

Kosmetyki IsaDora

IsaDora to linia szwedzkich kosmetyków do makijażu, które zostały stworzone dla kobiet lubiących dyskretny, elegancki makijaż oraz młodych dziewczyn, ciągle poszukujących nowości w kosmetyce. Kosmetyki IsaDora to wysokiej jakości produkty, tworzone z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć w kosmetyce.

Kosmetyki nie są perfumowane, ponieważ do ich produkcji wykorzystywane są składniki najwyższej jakości, dlatego też mogą być używane przez osoby o wrażliwej skórze. W celu uniknięcia reakcji alergicznych wszystkie produkty są poddawane rygorystycznym testom klinicznym. Produkty nie są testowane na zwierzętach. (kopiuj - wklej:d)

Teraz kilka słów ode mnie.

Co o nic sądzicie? Zdaję sobie sprawę z tego, że nie są one szczególnie znane w Polsce (a może się mylę?). Testując cienie do powiek mogę je polecić z czystym sumieniem, nie rolują się, są TRWAŁE!

Macie jakieś doświadczenie z tytki kosmetykami, może się podzielicie opiniami? Co do ceny, czy uważacie, że należą do średniej, wysokiej półki? Czy kupiłybyście je czy też nie?

ps.

potraktujcie to jako 'ankietę':P, że tak to nazwę:P

pijana
pijana
  2 marca 2011
wulkanikmeza
wulkanikmeza: Macie jakieś doświadczenie z tytki kosmetykami,

Nie
wulkanikmeza
wulkanikmeza: Co do ceny, czy uważacie, że należą do średniej, wysokiej półki?

Do średniej
wulkanikmeza
wulkanikmeza: Czy kupiłybyście je czy też nie?

Bardzo możliwe, że kiedyś się skuszę :P
mmaryjka
mmaryjka
  2 marca 2011
wulkanikmeza
wulkanikmeza: Co o nic sądzicie?

mam mieszane uczucia.

wulkanikmeza
wulkanikmeza: Macie jakieś doświadczenie z tytki kosmetykami, może się podzielicie opiniami?

mam paletkę cieni - używam mało bo nie jestem zadowolona w 100%, tusze mają beznadziejne. i posiadam jeden pękający lakier i dla odmiany jest cudowny.

wulkanikmeza
wulkanikmeza: Co do ceny, czy uważacie, że należą do średniej, wysokiej półki?

raczej średnia. ceny nie są wygórowane, choć jak na jakość niektórych produktów jest za wysoka.

wulkanikmeza
wulkanikmeza: Zdaję sobie sprawę z tego, że nie są one szczególnie znane w Polsce (a może się mylę?

wg mnie są dość powszechne.
Paulinessa
Paulinessa
  2 marca 2011
wulkanikmeza
wulkanikmeza: Macie jakieś doświadczenie z tytki kosmetykami, może się podzielicie opiniami? Co do ceny, czy uważacie, że należą do średniej, wysokiej półki? Czy kupiłybyście je czy też nie?


Średnia półka. Miałam puder - cudowny, najlepszy! :zakochany:
Darunia511
Darunia511
  2 marca 2011
wulkanikmeza
wulkanikmeza: Co o nic sądzicie? Zdaję sobie sprawę z tego, że nie są one szczególnie znane w Polsce (a może się mylę?). Testując cienie do powiek mogę je polecić z czystym sumieniem, nie rolują się, są TRWAŁE! Macie jakieś doświadczenie z tytki kosmetykami, może się podzielicie opiniami? Co do ceny, czy uważacie, że należą do średniej, wysokiej półki? Czy kupiłybyście je czy też nie?

Błyszczyki bardzo lubię i pudry, nic innego nie miałam. :)
Jasmina
Jasmina
  2 marca 2011
wulkanikmeza
wulkanikmeza: Macie jakieś doświadczenie z tytki kosmetykami, może się podzielicie opiniami?

Mam jeden tusz i cienie do oczu i jestem mega zadowolona! :tak:
agoosiaaa
agoosiaaa
  2 marca 2011
wulkanikmeza
wulkanikmeza: Macie jakieś doświadczenie z tytki kosmetykami, może się podzielicie opiniami? Co do ceny, czy uważacie, że należą do średniej, wysokiej półki? Czy kupiłybyście je czy też nie?

szczerze mowiac to nie mialam z nimi nigdy stycznosci :nie:
Flo
Flo
  5 marca 2011
wulkanikmeza
wulkanikmeza: Kosmetyki nie są perfumowane, ponieważ do ich produkcji wykorzystywane są składniki najwyższej jakości

-.-

lakiery do paznokci mają genialne, kiedyś też lubiłam tusz.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.