Patrishia
Patrishia
  26 lutego 2011 (pierwszy post)

Jeszcze raz, wklejka.

Standardowe pytanie, ale zawsze jak mam już kupić, to zapominam co kto polecał. Potrzebuję tuszu, za max 30 zł, Lubię Rimmel Sexy curves, ale już bym chciała spróbować czegoś nowego. Mam długie rzęsy, potrzebuje je bardzo przyciemnić i pogrubić, jakieś sugestie?

IMMENSITYX
IMMENSITYX
  26 lutego 2011
Patrishia
Patrishia: Standardowe pytanie, ale zawsze jak mam już kupić, to zapominam co kto polecał. Potrzebuję tuszu, za max 30 zł, Lubię Rimmel Sexy cu..es, ale już bym chciała spróbować czegoś nowego. Mam długie rzęsy, potrzebuje je bardzo przyciemnić i pogrubić, jakieś sugestie?

Jak masz długie rzęsy to prawie każdy tusz się sprawdzi, wiem po sobie, praktycznie nie ma tuszu który by mi nie odpowiadał.
Co do przyciemnienia, jak chcesz bardziej przyciemnić to też każdy czarny się sprawdzi.

Ja mam swoje ulubione które mogę polecić:

Tylko za każdym razem trzeba dokładnie zetrzeć o brzego nadmiar tuszu, bo ma za dużą tą dziurkę i trochę za dużo się go na szczoteczkę nabiera.
Jakieś 15 zł chyba kosztuje.
__


Jeden z lepszych jakie miałam, nie wiem ile kosztuje bo mama mi zawsze kupowała, ale coś ze 30 zł, może kilka złotych drożej.
____

ten też dobry, trochę ponad 30 zł w katalogu chyba, nie wiem jak teraz. :woot:
z tych trzech najbardziej polecam Maybelline.
LadyGriffin
LadyGriffin
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mogę mieć po tuszu za 5 zł..

a to jaki Ty polecasz ;)?

Konto usunięte
Konto usunięte: A oglądałam go sobie.. :)

nie kupuj, jak dla Ciebie tamten jest dupny, to po tym bys sie po prostu zalamala...
pinheiros
pinheiros
  27 lutego 2011

gosh wonder volume, tani i jak na taką cenę bardzo dobry - świeeetnie pogrubia
kosztuje chyba trochę więcej niż 30 zł, na jednej stronie widziałam, za 36 zł bodajże:woot:

Patrishia
Patrishia
  28 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie kupuj, jak dla Ciebie tamten jest dupny, to po tym bys sie po prostu zalamala...

Przecież zwyczajnie tamten mógł do moich rzęs nie pasować.. Zabrzmiało to jakbym Ciebie osobiście uraziła :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.