pauluss99
pauluss99
  23 lutego 2011 (pierwszy post)
Jak w temacie jakie są według was najlepsze sposoby, aby paznokcie stały się ładne. Jak o nie dbacie. Najlepsze dla was odżywki, lakiery czy różne kremy do skórek i paznokci. Wszystko o paznokciach ;)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak w temacie jakie są według was najlepsze sposoby, aby paznokcie stały się ładne. Jak o nie dbacie. Najlepsze dla was odżywki, lakiery czy różne kremy do skórek i paznokci. Wszystko o paznokciach ;)

Ja bardzo długo nosiłam tipsy, jakieś 3 lata bez przerwy (jestem stylistką paznokci żelowych i akrylowych), w największym szale zmieniałam paznokcie co 2 tyg. Aktualnie już ponad rok nie noszę, może nawet ponad 1,5 roku? Ale narazie jeszcze nie doszły do siebie, odrosły, nie są już takie cienkie ale bardzo się rozdwajają a nigdy nie miałam z tym problemu.
Używam Garniera (mój ulubiony to ten z aloesem)


na przemian z Neutrogeną, tą lub tą czerwoną.


Dłonie mam często bardzo przesuszone, jak mam w robocie duży ruch (jestem fryzjerką) to czasem po całym dniu moje dłonie wyglądają jak te od Babci z Tytanica. Suszarka, częste mycie głowy, w ogóle częste mycie dłoni, lakiery do włosów, pianki - wszystko przesusza.. Ale teraz nawet dobrze wyglądają :-) no i codziennie w skórki wcieram oliwkę waniliową, tylko ja mam taką zwykłą i inną pompke.


A paznokcie narazie obcinam na równo i smaruję jakąś odżywką z apteki. I to cała filozofia :P ew. czasem w pracy zrobie sobie parafine (jak mam czas) a w domu peeling z bielendy cukrowy.
pauluss99
pauluss99
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Używam Garniera (mój ulubiony to ten z aloesem)


a konsystencja tego kremu ci się podoba?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a konsystencja tego kremu ci się podoba?

tak, nie jest ani za gęsta ani za lekka, najbardziej mi odpowiada, że bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy... ten z masłem shea jest bardziej tłusty.
mmaryjka
mmaryjka
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepsze dla was odżywki, lakiery czy różne kremy do skórek i paznokci.

używam kremu do rąk z body shopu z olejkiem migdałowym, jest bardzo fajny.
lakierów różnych, ale głównie rimmel, opi, esse i mam kilka droższych, ale to może z 6 w tym chanel który jest do dupy. no i teraz niedawno kupiłam w claire's zupełnie matowy.
dobre odżywki peggy sage i herome.
Dobranocka
Dobranocka
  23 lutego 2011

Ja łykam skrzypowitę i używam odżywki alessandro :)

Jasmina
Jasmina
  23 lutego 2011

Biorę witaminy na włosy i paznokcie, czasem wcieram w nie oliwę z oliwek. Póki co nie stosuje odżywek, bo mam je w dobrej kondycji, wcześniej zregenerowałam je odzywką Alessandro.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak w temacie jakie są według was najlepsze sposoby, aby paznokcie stały się ładne. Jak o nie dbacie. Najlepsze dla was odżywki, lakiery czy różne kremy do skórek i paznokci. Wszystko o paznokciach ;)

Nakładam na skórki olejek rycynowy albo maść z witaminą A : ) I smaruję ręce kremem do rąk i paznokci : )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Darunia511
Darunia511
  23 lutego 2011
Pracuje w rękawiczkach, wiec co chwilę kremuję rece, przy wyborze sugeruję się zapachem i zeby działały również na paznokcie. Pod lakier daję odzywkę, a wpierw wcieram taka po której wystarczy umyć ręce.
Darunia511
Darunia511
  23 lutego 2011
aaa i parafina co jakiś czas.
pijana
pijana
  23 lutego 2011

Używam odżywki Essence, ale w roli lakieru bezbarwnego, bo mam z natury mocne i ładne paznokcie. Lakierem maluję rzadko, Sally Hansen, Soraya albo jaki tam się w domu nawinie, tak samo z kremami - smaruję albo jakąś próbką balsamu wyrwaną z gazety, albo balsamem który mam w domu, albo kremem do rąk który mam w domu, mama je kupuje więc są różne. Skórki odsuwam takim metalowym "odsuwakiem".

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.