Lilo
Lilo
  23 lutego 2011 (pierwszy post)
Candy Girl, czyli Basia Hetmańska.
ur. 29.XI.1986 w Katowicach.


1.

2.

3.

4.

5.

6.



Q: Podoba Wam się?
Q: Co na tak?
Q: Co na nie?
Q: Czy uważacie, że jest kopią Dody bądź Lady Gagi ?

Czekam na Wasze opinie :-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to on nie skonczyl liceum normalnie ze musial do szkoly dla doroslych specjalnie chodzic

jak on się uczył to nie było wtedy jeszcze gimnazjum, skończył szkołę podstawową ale z zawodowej tylko 2 klasy bo potem coś się wydarzyło itd... i nie skonczył, skonczył rok temu :-) dla dorosłych (za moją namową :pavarotti:)

Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, u kogos byloby dobrze, gdyby ci lepiej placili, bo nie oszukujmy sie, 400 zlotych to nic praktycznie

no niestety ;/ po szkole chcą zatrudniać albo na staż z urzędu albo w formie doszkolenia, żadnej podstawy tylko % od każdej usługi która zrobie, czyli jeśli mam dobry miesiac to wyciągnę te 500 zł a jeśli gorszy to 200 :-) teraz jakos idzie, ale jak sie wyprowadze? teraz mama nie bierze ode mnie zadnych pieniędzy wszystko wydaje na siebie bo moj facet tez nie wymaga zebym to odkładała ale jak sie wyprowadze to trzeba zrobic oplaty, kupic jedzenie, gotowac.. juz nie bedzie pewnie jedzenia na miescie itd... i kupowanie głupot i stu masek do włosów
Babsy
Babsy
  23 lutego 2011
Lilo
Lilo: Q: Podoba Wam się? Q: Co na tak? Q: Co na nie? Q: Czy uważacie, że jest kopią Dody bądź Lady Gagi ?

ladniutka:)
buźka
sama nie wiem...
jak juz, to bardziej do gwen stefani jest podobna, tylko czerwonej szminki jej brakuje;)
Transcendencja
Transcendencja
  23 lutego 2011

Kto to jest ?

Sensi
Sensi
  23 lutego 2011
Lilo
Lilo: Q: Podoba Wam się? Q: Co na tak? Q: Co na nie? Q: Czy uważacie, że jest kopią Dody bądź Lady Gagi ?
ujdzie w tłumie.
w zasadzie fajny ma głos. :tak:
-
może i jest połączeniem wyżej wspomnianych pań, ale to nie mój biznes.
ToxicRat
ToxicRat
  23 lutego 2011
Lilo
Lilo: Q: Podoba Wam się? Q: Co na tak? Q: Co na nie? Q: Czy uważacie, że jest kopią Dody bądź Lady Gagi ?

1. całkiem.
2. kolor włosów, ogólnie uroda, figurę też ma całkiem ...
Ma mocno umięśnione łydki, albo mi się zdaje :ziober2:
3. ma przerwę między górnymi jedynkami [zębami], :ble:
i ta mocna opalenizna na trzecim i ostatnim zdj, fuj.
4. nie wiem, czy jest, czy nie jest. Odrobinę stylowo przypomina Dodę, ale wygląda gustowniej od niej.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 lutego 2011

Daję dobre 5.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z resztą . Każda tleniona blondynka do pseudo gaga. a każda wyjarana blondyna to doda. takie sa stereo typy w dzisiejszych czasach. tak jak każda wyjarana pseudo-mulatka to Kim Kardashiian.

ta wymieniaj jeszcze dalej ... :ziew:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  23 lutego 2011
Lilo
Lilo: Q: Podoba Wam się? Q: Co na tak? Q: Co na nie? Q: Czy uważacie, że jest kopią Dody bądź Lady Gagi ?

1. Okropna!
2. Na tak: nie widzę nic na tak.
3. Na nie: wygląda jak "tapeciara" jakaś :nie: Blond włosy, dziubek na drugim zdjęciu, tapeta na twarzy, a styl to już w ogóle porażka :nie:
4. Istną kopią to raczej nie.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pokahontazz
pokahontazz
  23 lutego 2011
Lilo
Lilo: Q: Podoba Wam się?

nie!
nie lubię jej i jest brzydka i nigdy nie wybaczę swojemu byłemu, że mnie do niej porównał!
Owieczka
Owieczka
  23 lutego 2011

ależ paskudna :ble:
nie znam jej muzyki, ale z wyglądu duże nie :nie:

Darunia511
Darunia511
  23 lutego 2011
Tandetna, przeciętna.
Owieczka
Owieczka
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nigdy nie wybaczę swojemu byłemu, że mnie do niej porównał!

:lol2:
pewnie dlatego jest 'byłym' :P
moonlight28
moonlight28
  23 lutego 2011

nie podoba mi się, ale na niektórych zdjeciach wygląda fajnie

no i kolor włosów :zakochany:

luk7
luk7
  23 lutego 2011

nie znam,nie słucham gówna.

madzia2143
madzia2143
  26 lutego 2011

nie wg mnie normalna, nie brzydka i nie jakaś piękna.
tylko łydki ma jakieś dziwne ...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.