Lilo
Lilo
  23 lutego 2011 (pierwszy post)
Candy Girl, czyli Basia Hetmańska.
ur. 29.XI.1986 w Katowicach.


1.

2.

3.

4.

5.

6.



Q: Podoba Wam się?
Q: Co na tak?
Q: Co na nie?
Q: Czy uważacie, że jest kopią Dody bądź Lady Gagi ?

Czekam na Wasze opinie :-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie ciekawi ile kosztuje zrobienie nosa :D

ja byłam na konsultacji :and:
...

zależy co chcesz robić, jak tylko wymodelować czubek (część chrzęstna) to ok 3 tys a jak ta część kostna np wyrównanie garba, zwężenie itd to ok 6-8 tys
w cenie była doba pobytu w klinice, wliczone opatrunki, opieka hmmm i cos tam jeszcze, chyba wizyty w pozniejszym czasie
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja byłam na konsultacji ... zależy co chcesz robić, jak tylko wymodelować czubek (część chrzęstna) to ok 3 tys a jak ta część kostna np wyrównanie garba, zwężenie itd to ok 6-8 tys w cenie była doba pobytu w klinice, wliczone opatrunki, opieka hmmm i cos tam jeszcze, chyba wizyty w pozniejszym czasie

ee, to tanio, ja sie spodziewalam jakichs 20stu tysiecy.
ogolnie to chce zmienic calkowicie ksztalt, na mniejszy i wezszy.

i zrobilas sobie nos, czy tylko na konsultacji sie zakonczylo??
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ee, to tanio, ja sie spodziewalam jakichs 20stu tysiecy. ogolnie to chce zmienic calkowicie ksztalt, na mniejszy i wezszy. i zrobilas sobie nos, czy tylko na konsultacji sie zakonczylo??

nie, aż tyle to nie :-) zależy, czasem w ofercie jest np: całkowita korekta nosa 8 tys.
narazie tylko na konsultacji, mam poważniejsze wydatki remont całego mieszkania łącznie z założeniem centralnego ogrzewania i wymianą okien, wesele... a szkoda, bo chciałabym mieć nos przed weselem ale chyba się nie uda :and:
ale na pewno zrobię operację
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, aż tyle to nie :-) zależy, czasem w ofercie jest np: całkowita korekta nosa 8 tys. narazie tylko na konsultacji, mam poważniejsze wydatki remont całego mieszkania łącznie z założeniem centralnego ogrzewania i wymianą okien, wesele... a szkoda, bo chciałabym mieć nos przed weselem ale chyba się nie uda ale na pewno zrobię operację

no wlasnie tez sie nad tym zastanawiam, dlatego pytam :)
no ale wiadomo, jak musisz zrobic mieszkanie to jednak jest to priorytetem :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie tez sie nad tym zastanawiam, dlatego pytam :)

rozumiem to, a pewnie wszyscy (albo duzo znajomych, mama, tata, facet) Ci mówią 'po co Ci nowy nos, ten masz dobry, jesteś głupia i niepoważna, ale wymyślasz' itd...

Konto usunięte
Konto usunięte: no ale wiadomo, jak musisz zrobic mieszkanie to jednak jest to priorytetem :)

no niestety, chce sie już wyprowadzić od rodziców bo za bardzo mnie denerwują ich nawyki i zwyczaje :-) teraz czekam na te mieszkanie bo w marcu mają babke z tamtąd eksmitować ale ile to potrwa to nie wiem :/ mam nadzieje ze po slubie juz bede mogla sie wyprowadzic bo nie przezyje :D
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  23 lutego 2011

Basia ma sexy szparkę między ząbkami :P

agoosiaaa
agoosiaaa
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: rozumiem to, a pewnie wszyscy (albo duzo znajomych, mama, tata, facet) Ci mówią 'po co Ci nowy nos, ten masz dobry, jesteś głupia i niepoważna, ale wymyślasz' itd...

nie, moja mama powiedziala mi ze jak wroce do szkoly to mi go zafunduje :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: no niestety, chce sie już wyprowadzić od rodziców bo za bardzo mnie denerwują ich nawyki i zwyczaje :-) teraz czekam na te mieszkanie bo w marcu mają babke z tamtąd eksmitować ale ile to potrwa to nie wiem :/ mam nadzieje ze po slubie juz bede mogla sie wyprowadzic bo nie przezyje :D

no z rodzicami jest najgorzej, ja od kiedy sie od nich wyprowadzilam przestalam miec kompletnie z nimi problemy :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, moja mama powiedziala mi ze jak wroce do szkoly to mi go zafunduje

moze jakbym przestała się uczyć to też by tak powiedziała :D :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: no z rodzicami jest najgorzej, ja od kiedy sie od nich wyprowadzilam przestalam miec kompletnie z nimi problemy :D

masakra, a najgorsze, ze to sie potem tez odbija na związku :D mieszkamy teraz u moich
rodziców i ogolnie przerąbane, wtrącają się, nie ma to jak byc na swoim... wszystko robic po swojemu i nie sluchac czyjegos marudzenia. amen :D
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mój kolega (celebryta)

no pochwal się któż to taki :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no pochwal się któż to taki :D

nie jest znany aż tak, nie jest jakimś piosenkarzem, artystą czy aktorem :-) ale przyjaźni się z Iwoną Wgrowską i możliwe, że będzie jej menadżerem :-) wie wszystko: co, kto, z kim, po co na co kiedy i gdzie :-) we wrześniu mi powiedział, że Edzia rozstanie się z Sablewską z na pudelku pisało to w styczniu :P organizuje u nas koncerty i imprezy, na różne gale, telekamery ma wejściówki artysty i takie tam. :-) znajomości
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przyjaźni się z Iwoną Wgrowską

To zrobiła sobie w końcu te usta czy nie ?:D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To zrobiła sobie w końcu te usta czy nie ?:D

tak, ma zrobione usta i biust :-)
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moze jakbym przestała się uczyć to też by tak powiedziała :D

nie no, lepiej nie przestawac, bo sie wypada z rytmu :P

Konto usunięte
Konto usunięte: masakra, a najgorsze, ze to sie potem tez odbija na związku :D mieszkamy teraz u moich rodziców i ogolnie przerąbane, wtrącają się, nie ma to jak byc na swoim... wszystko robic po swojemu i nie sluchac czyjegos marudzenia. amen :D

no dokladnie. ja teraz mieszkam niby u rodzicow mojego faceta, ale nie dokonca, bo mieszkamy w tym samym domu, ale polowa jest nasza, wiec oni sie do niczego nie wtracaja :)
ale teraz chcemy znalezc inne mieszkanie, a raczej dom, bo dom by nam bardziej odpowiadal:)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie no, lepiej nie przestawac, bo sie wypada z rytmu :P

no ja poszłam za ciosem, od razu :D i chyba lepiej, bo wiem jak moj Piotrek się męczył w dwuletniej szkole dla dorosłych :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale teraz chcemy znalezc inne mieszkanie, a raczej dom, bo dom by nam bardziej odpowiadal:)

też bym chciała dom, byłoby nas stać, żeby wziąć kredyt i kupić, ale nie wiadomo jak z pracą, ja zarabiam 400 zł, mój narzeczony bardzo dobrze ale kiedys szef moze zamknąć tą firme i co wtedy... myslelismy zeby ją odkupić albo wydzierzawic, ale nie wiem. mam w planie starac sie o dofinansowanie z uni i otworzyc swój salon ale nie wiem, czy nie wole pracowac u kogos, niz u siebie ale martwic sie o zaplacenie czynszu i wypłaty.
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja poszłam za ciosem, od razu :D i chyba lepiej, bo wiem jak moj Piotrek się męczył w dwuletniej szkole dla dorosłych

to on nie skonczyl liceum normalnie ze musial do szkoly dla doroslych specjalnie chodzic :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: też bym chciała dom, byłoby nas stać, żeby wziąć kredyt i kupić, ale nie wiadomo jak z pracą, ja zarabiam 400 zł, mój narzeczony bardzo dobrze ale kiedys szef moze zamknąć tą firme i co wtedy... myslelismy zeby ją odkupić albo wydzierzawic, ale nie wiem. mam w planie starac sie o dofinansowanie z uni i otworzyc swój salon ale nie wiem, czy nie wole pracowac u kogos, niz u siebie ale martwic sie o zaplacenie czynszu i wypłaty.

wiesz, u kogos byloby dobrze, gdyby ci lepiej placili, bo nie oszukujmy sie, 400 zlotych to nic praktycznie :nie:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.