oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  22 lutego 2011 (pierwszy post)

widziałam własnie kredke w rossmanie.. i moje pytanie czy lepiej brazową czy czarna bo w sklepie sobie pomyslalam ze brązowa bedzie sie troszke gryzła z czarnym tuszem chce ja stosowac na zewnętrzna końcówke oka .. co sądzicie??

Babsy
Babsy
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: widziałam własnie kredke w rossmanie.. i moje pytanie czy lepiej brazową czy czarna bo w sklepie sobie pomyslalam ze brązowa bedzie sie troszke gryzła z czarnym tuszem chce ja stosowac na zewnętrzna końcówke oka .. co sądzicie??

lepsza czarna, jak do czarnego tuszu:)
oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

i jestem blondynką
Babsy
Babsy
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i jestem blondynką

co to ma do rzeczy? malujac sie czrna kredka i tuszem uzyskasz bardziej wyrazisty efekt, malujac sie brazowa- bardziej naturalny.
oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  22 lutego 2011
Babsy
Babsy:

do szkoly chyba lepiej brązowa no i mam jeszcze szaro-niebieskie oczyy
Babsy
Babsy
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Babsy: do szkoly chyba lepiej brązowa no i mam jeszcze szaro-niebieskie oczyy

jezeli jest bardzo restrykcyjna co do sprawy makijazu, to jak chcesz. tez mam szaroniebieskie oczy i rok sie farbowalam na blond, i zawsze uzywalam czarnej kredki.
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: do szkoly chyba lepiej brązowa no i mam jeszcze szaro-niebieskie oczyy

to kup i jedna i druga. w parzyste dni maluj się czarną a w nieparzyste brązowa ...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 lutego 2011

Blondynce raczej czarna pasuję.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

frajerka
frajerka
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: widziałam własnie kredke w rossmanie.. i moje pytanie czy lepiej brazową czy czarna bo w sklepie sobie pomyslalam ze brązowa bedzie sie troszke gryzła z czarnym tuszem chce ja stosowac na zewnętrzna końcówke oka .. co sądzicie??

NIE !
kupiłam z ciekawosci,promocja była...lepiej dodac kilka złotych i kupić juz z Eveline . Kredka lovely trzyma sie góra 2h rozmazuje się i wgl odradzam.
mmaryjka
mmaryjka
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i jestem blondynką

to zależy co lubisz. wg mnie jak blondynka ma chamską, grubą kreskę na oku to wygląda średnio. wszystko zależy od rodzaju urody, a ja przy dość jasnych włosach czarnej nie używam praktycznie wcale, a tusz tylko czarny i nic się nie gryzie.
ToxicRat
ToxicRat
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: widziałam własnie kredke w rossmanie.. i moje pytanie czy lepiej brazową czy czarna bo w sklepie sobie pomyslalam ze brązowa bedzie sie troszke gryzła z czarnym tuszem chce ja stosowac na zewnętrzna końcówke oka .. co sądzicie??

Mam i czarną, i brązową, jedna i druga jest ok, zależy, jaki efekt chcesz osiągnąć.
Jak dla mnie, nie gryzie się z czarnym tuszem, moze dlatego, że ja lekko tuszuję rzęsy, nie muszę mocniej.
Zawsze możesz brązowy tusz kupić i zobaczyć, jak to będzie z brązowym wyglądać.

Konto usunięte
Konto usunięte: lovelyy

jakoś nie przypadły mi do gustu ich kredki.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co sądzicie??

Moim zdaniem lepiej czarną. Wszystko zależy, czy ma się ciemniejszą, czy jaśniejszą oprawę oczu i w ogóle jaką urodę. Ja bym zainwestowała parę złoty więcej i nie kupowała z Lovely, tylko jakąś lepszą : )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Babsy
Babsy
  22 lutego 2011

jesli juz mowa o kredkach, to lubie ta z miss sporty, to moja pierwsza kredka i chyba pozostanie jedyna;) mialam z rimmela w sztyfcie, ale miss sporty mi najbardziej odpowiada:)

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  23 lutego 2011

Czarna lepsza, ale nie tej firmy.
Na pewno są inne, również niedrogie, ale bardziej godne uwagi.

Jasmina
Jasmina
  23 lutego 2011

Jak chcesz dobrą a niedrogą kredkę to polecam Vipery :tak: Jest świetna.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.