wojtecky
wojtecky
  21 lutego 2011 (pierwszy post)

witam, mam pewien problem
zakupiłem niedawno maszynkę wilkinson quattro titanium precision i odnośnie niej mam pytanie. Czy goląc się jej elektryczną częścią mogę używać pianki/żelu do golenia? nie zaszkodzi to w żaden sposób maszynce?

posiadam do maszynki jakieś instrukcje, ale tylko w języku angielskim, a wygooglować nic nie zdołałem, dlatego będę bardzo wdzięczny za pomoc,
pozdrawiam.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 lutego 2011
Babsy
Babsy: moj tez sie nie zgadza;) just kidding. wiem co to maszynka i regularnie jej uzywam, sama nie lubie byc zarosnieta.

Więc się tylko droczyłaś :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

moonlight28
moonlight28
  21 lutego 2011

Mój brat się goli maszynką elektryczną i niczego nie używa, żadnych pianek ani nic

machu221
machu221
  21 lutego 2011

a ja się nie golę ele tylko manual i jest ok :ZD

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja się nie golę ele tylko manual i jest ok :ZD

A wiesz, że jak się mizia kicię to ma się 2 zakola na czole ? :swir:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

machu221
machu221
  21 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A wiesz, że jak się mizia kicię to ma się 2 zakola na czole ?


naturalne wycierają się od ud :D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: naturalne wycierają się od ud :D

Tak bo to całość zjawisk fizycznych towarzyszących przemieszczaniu się względem siebie dwóch ciał fizycznych (tarcie zewnętrzne) lub elementów tego samego ciała (tarcie wewnętrzne) i powodujących rozpraszanie energii podczas ruchu :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Babsy
Babsy
  21 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Więc się tylko droczyłaś

nom;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.