KittyMassacre
KittyMassacre
  20 lutego 2011 (pierwszy post)

Poszukuje jakiejś dobrej bazy pod podkład i w miare taniej , możecie mi polecić jakieś firmy itp ?
Z góry dziękuje ;]

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie chciała mi dać próbki konkretnego podkładu, nie wiem jak jest z resztą. kiedyś było tak, że dawały jeden podkład, chociaż jak się ładnie poprosiło to dostawałam więcej. za granicą jest zupełnie inaczej z próbkami. często bywam w londynie i pamiętam jak wchodziła na rynek bare escantuals. dostałam próbkę z mini pędzlem. zużyłam i zapomniałam o tym podkładzie. jak weszli w polsce poszłam do sephory po próbkę bo nie pamiętałam jaki miałam odcień okazało się, że be nie dostarcza testerów.


Ale tester był? Wystarczyło odlać troszeczkę do pojemniczka i po sprawie, niestety jeśli chodzi o probki to ekspedientki w drogeriach sa bardzo skąpe. Raz tylko dostałam zestaw 3 pędzeli i jakies mini produkty a zakupy zrobiłam za ponad 800 zł. Jeśli chodzi o podkłady to najczesciej prosze o probeczki, a jak Pani w sklepie mowi, ze nie ma pojemniczkow to ja zawsze noszę je przy sobie, wtedy juz musi dać :mrgreen:
mmaryjka
mmaryjka
  21 lutego 2011

tester był. jakoś nie byłam zainteresowana tym podkładem bo już na dłoni mi się nie spodobał więc nie byłam dociekliwa.
złota karta sephory nic nie daje. nawet jak miałam czarną - kilka lat, zakupy robię na konkretne pieniądze to nawet te śmieszne, 10% zniżki przychodziły raz na rok, a powinny przychodzić po wydanych 600zł albo 4 transakcjach, a w miesiącu robię minimum 5. ale przynajmniej spotykam miłe i pomocne panie, zazwyczaj.

Darunia511
Darunia511
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Poszukuje jakiejś dobrej bazy pod podkład i w miare taniej , możecie mi polecić jakieś firmy itp ? Z góry dziękuje ;]

Nie wiem czego od bazy oczekujesz. Mocna i dobra wg mnie baza to sylikonowa Soraya, aczkolwiek nie używałabym jej na codzień.
Darunia511
Darunia511
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to nie dają probek? To ja bym tą Panią ,,zjechała" od stop do glow to leży w jej interesie, żeby zadowolić klienta, a że Pani jest leniwa i wole probki sobie braż to niech sobie innej pracy poszuka. Nie wyobrażam sobie kupić podkładu za ponad 100 zł bez wcześniejszego testowania, w sklepach jest sztuczne światło taki podkład inaczej wyglada w pomieszczeniu a inaczej na zewnątrz. Jak byłam za granicą i chciałam kupić krem z clarinsa poszłam po probkę, ekspedientka akurat nie miała pojemniczków na probki i chciała mi dać cały tester do przetestowania do domu, a nazajutrz miałam odnieść jej, podziękowałam oczywiście i na drugi dzień wróciłam z pojemniczkiem. Ja nie wiem czemu w Polsce trzeba się dopominać często a i tak często krzywo na nas patrzą. Głupotą jest też tak jeśli przychodzi dziewczyna niemodnie ubrana to ekspedientka nawet do niej nie podchodzi i nie chce pomoc, a co innego jak przyjdzie jakas z oryginalną torebka, uczesana itp. Idiotyzm

Wiesz dlaczego? Po Polak z reguły łasi się na takie próbki. I tak nie kupi podkładu, ale próbek nabierze, za darmo to korzysta. A w Sephorze ja nigdy nie zostałam olana, mimo że nie chodzę z toreką LV czy innym 'bogactwem', pani próbki oferuje, spotkałam się jedyne raz kiedy powiedziała mi aby nikomu nie mówić że u nich są próbki robione.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.