a512
a512
  20 lutego 2011 (pierwszy post)

Szukam podkładu i pudru, nie dla siebie, dla znajomej, osoba ma 25 lat, tłustą i błyszczącą cerę, ale bez większych niedoskonałości. Możecie mi polecić jakieś sprawdzone, które nadadzą się do takiego rodzaju skóry? Mogą być mineralne, najlepiej, żeby były to takie, które nie pogarszają stanu skóry. Cena nieważna.

mmaryjka
mmaryjka
  20 lutego 2011

mineralne ma np. bare escantuals lub edm.
im droższe tym mniej będą źle wypływały na skórę.

pokahontazz
pokahontazz
  20 lutego 2011

podkład nawet lirene, nie jest drogi, ja jestem zadowolona, a tez mam raczej tłusta cerę, a pod podkład zawsze stosuję krem Normativ, idealny jak dla mnie jesli chodzi o matowanie cery...

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  20 lutego 2011

Jeśli chodzi o puder polecam Complexion Perfection lub Mineral Booster z E.L.F cosmetics niestety nie są dostępne w Polsce ale można zamawiać z UK. Jeśli koleżanka ma tłustą cerę może sobie kupić puder ryżowy np. Vichy dermablend ( z tej serii jest również podkład, ale podkładu nie polecam ) . Co do podkładow z tych droższych polecam Smashbox, High Definition Healthy FX Foundation ten na pewno cery koleżance nie pogorszy bo jest lekki i beztłuszczowy krycie ma słabe, ale dla cer bez większych niedoskonałości będzie idealny, z tych jeszcze droższych vichy Aera Teint matujący, podobno poprawia stan cery, zawiera filtry, kryje średnio. Z tańszych Avon, Ideal Shade, Natural Liquid Foundation SPF 10 miłe zaskoczenie według mnie najlepszy podkład z Avonu, Essence Stay all day, i z rimella mineralny

KittyMassacre
KittyMassacre
  20 lutego 2011

Perfectmat ( pastelowy ) - sama mam , używam i stwierdzam , że jest bardzo dobry ; )
margaret astor stay 24 - ideaalny
to podkłady , co do pudrów nie mam pojęcia .

malami81
malami81
  20 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mogą być mineralne

Lily Lolo - kosmetyki mineralne z Wielkiej Brytanii, dostępne już u nas w Polce (cena podkładu i pudru transparentnego to około 70 zł za opakowanie).

Duży wybór odcieni - od bladziocha po ciemną karnację. Piękne kolory róży, bronzerów, cieni itd.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.