MotylekRapi
Posty: 280 (po ~98 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
MotylekRapi
  18 lutego 2011 (pierwszy post)

Hej dziewczyny!
Widziałyście teledysk do piosenki "Who's that chick?" Rihanny i Guetty? W tym teledysku Rihanna ma świetny makijaż. Stąd też pytanie...Czy miałyście kiedyś tak intensywny,żółty cień do powiek? Jeśli tak to jakiej firmy i w jakiej cenie? Szukam takiego od dawna, ale żaden nie dał mi takiego słonecznego koloru :/ Ostatnio spotkałam się też ze sprzedażą pigmentów MAC-a w internecie. Kolory wyglądają nieźle, może któraś z was ich używa? Jakie wrażenia?
Dzięki za pomoc :)

If you don't wanna be my best friend then why am i still in your bed?

Jasmina
Jasmina
  18 lutego 2011

Ja polecam Inglota albo właśnie Maca, ich kolory są dosyć intensywne :)

Jasmina
Jasmina
  18 lutego 2011

Albo cienie Kobo, też są dobrze napigmentowane.

Babsy
Babsy
  18 lutego 2011

niestety nie mialam okazji uzywac bardzo mocno napigmentowanych cieni... ale jesli ma sie jakies mniej intensywne, mozna wspomoc ich kolor malujac sie mokrym pedzelkiem:)

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  18 lutego 2011
MotylekRapi
MotylekRapi: statnio spotkałam się też ze sprzedażą pigmentów MAC-a w internecie. Kolory wyglądają nieźle, może któraś z was ich używa? Jakie wrażenia

Tak, te z MACa są najlepsze moim zdaniem.
Insuffisant
Insuffisant
  18 lutego 2011
MotylekRapi
MotylekRapi: Ostatnio spotkałam się też ze sprzedażą pigmentów MAC-a w internecie. Kolory wyglądają nieźle, może któraś z was ich używa? Jakie wrażenia?

Używam i jestem zadowolona. I właśnie MACa mam taki żółty pigment.
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  18 lutego 2011
Jasmina
Jasmina: Ja polecam Inglota albo właśnie Maca, ich kolory są dosyć intensywne :)


Ja również, poszukaj w inglocie ja jestem wielką fanką ich cieni
Darunia511
Darunia511
  18 lutego 2011
MotylekRapi
MotylekRapi: Hej dziewczyny! Widziałyście teledysk do piosenki "Who's that chick?" Rihanny i Guetty? W tym teledysku Rihanna ma świetny makijaż. Stąd też pytanie...Czy miałyście kiedyś tak intensywny,żółty cień do powiek? Jeśli tak to jakiej firmy i w jakiej cenie? Szukam takiego od dawna, ale żaden nie dał mi takiego słonecznego koloru :/ Ostatnio spotkałam się też ze sprzedażą pigmentów MAC-a w internecie. Kolory wyglądają nieźle, może któraś z was ich używa? Jakie wrażenia? Dzięki za pomoc :)

Sklep MAC'a masz w Warszawie, wg mnie przereklamowana firma, owszem mają dobre kosmetyki, ale cena jest za wysoka. Kup sobie porządną bazę pod cień. Żółty dzień mam dobry 'bezfirmowy' wiec nie pomogę.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  19 lutego 2011

Ja mam żółtego inglota, całkiem dobry.

madzia2143
madzia2143
  19 lutego 2011

wg mnie najlepiej bd jak sobie kupisz bazę pod cienie. Flo polecała też mi kiedyś duraline Inglota, bardzo sobie chwaliła.
coś takiego :


Jeśli zakupisz bazę albo ten duraline wydaje mi się że będzie to bardziej praktyczniejsze, bo wtedy będziesz mogła uzyskać inne intensywne i mocne kolory.

VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  19 lutego 2011

Nigdy nie miałam żółtego pignemtu z MACa, miałam inne, które bardzo polubiłam ze względu na głębię koloru i trwałość, ale zaznaczam, są dość drogie.
Z tych tańszych tak jak dziewczyny, polecam cienie z Inglota, sprawowały się całkiem nieźle.

Flo
Flo
  19 lutego 2011

używam żółtego inglota z duralinem, kolor jest bardzo intensywny, tu zdjęcie: http://www.photoblog.pl/flotography/87476946/mgmt-kids-dagga-remix-mp3.html

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  20 lutego 2011
Flo
Flo: tu zdjęcie

fajna tęcza :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.