oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  17 lutego 2011 (pierwszy post)

hej.;-)
zauważyłam w rossmanie tonik z synergen zielony taki do cery mieszanej planuje sobie kupic jakis tonik narazie mam na wykonczeniu ziajkę rumiankową napiszcie prosze jak miałyście porównanie z tymi dwoma produktami i który lepszy

i krem bambino jest dobry pod makijaz czy tylko na miejscowe punkty czy na cała twarz??
pozdrawia, i dziękuje za każdą odp.,

pijana
pijana
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: krem bambino

Konto usunięte
Konto usunięte: pod makijaz

Taki tłusty krem pod makijaż ? Nieee :nie: Pozostawi Ci film, porobią się plamy z podkładu czy pudru... Takie kremy to raczej na noc.
Sensi
Sensi
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i krem bambino jest dobry pod makijaz czy tylko na miejscowe punkty czy na cała twarz??
prędzej nivea soft. :tak: Sama używam i jestem zadowolona w miarę.
agoosiaaa
agoosiaaa
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i krem bambino jest dobry pod makijaz czy tylko na miejscowe punkty czy na cała twarz??

zalezy o ktorym kremie mowisz, bo jest wiecej niz jeden.
osobiscie ten uzywalam pod podklad i byl fajny:

ale jest tez taki w metalowym opakowaniu i jest mega tlusty, nie na moja cere.
Paulinessa
Paulinessa
  17 lutego 2011

ja pod makijaż używam tego:
http://i.pinger.pl/pgr354/0bedd4b5001699864d5132b5/14864.jpg
i jestem bardzo zadowolona :)

368212
368212
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i krem bambino jest dobry pod makijaz czy tylko na miejscowe punkty czy na cała twarz??

Nie lubię zapachu Bambino, wolę Nivea lub Dove.
Bambino to taki bardziej po goleniu :D
oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  17 lutego 2011

ten krem pielegnacyjny bambino jest gitt pod makijaż???

bo ja zazwyczaj nakładam krem korektor i puder i ide do szkoly i ciekawi mnie ten krem:)

a jaki polecacie tonik do twarzy z ziaji ogórkowy rumiankowy czy nagietkowy?

Babsy
Babsy
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jaki polecacie tonik do twarzy z ziaji ogórkowy rumiankowy czy nagietkowy?

na kazdym jest wyszczegolnione do jakiego typu cery... do mieszanej jest ogorkowy.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jaki polecacie tonik do twarzy z ziaji ogórkowy rumiankowy czy nagietkowy?

Nagietkowy - skóra tłusta, rumiankowy - sucha, ogórkowy - mieszana. Dobiera się według rodzaju cery.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

MotylekRapi
Posty: 280 (po ~98 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
MotylekRapi
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hej.;-) zauważyłam w rossmanie tonik z synergen zielony taki do cery mieszanej planuje sobie kupic jakis tonik narazie mam na wykonczeniu ziajkę rumiankową napiszcie prosze jak miałyście porównanie z tymi dwoma produktami i który lepszy i krem bambino jest dobry pod makijaz czy tylko na miejscowe punkty czy na cała twarz?? pozdrawia, i dziękuje za każdą odp.,


Zamiast tonika lepiej kup płyn micelarny. Najlepiej oczyszcza twarz. Ja mam np.z Bielendy. Też można kupić w Rossmannie. Cena nie jest chyba zbyt wygórowana.
Krem Bambino zdecydowanie nie nadaje się pod makijaż. Żaden tłusty krem się nie nadaje. Najlepiej jakiś lekki i to też w niewielkiej ilości. Ja kiedyś używałam jakiegoś lekkiego nawilżającego z Garniera i pamiętam,że się sprawdzał. Teraz z kolei używam Under Twenty, ale w niewielkiej ilości,bo jest dość ciężki. Najlepiej jednak jest poszukać lekkiego kremu.

If you don't wanna be my best friend then why am i still in your bed?

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  18 lutego 2011

Jesli chodzi o tonik to ja Ci bardzo polecam tonik oczyszczający firmy Celia, kosztował mnie okolo 5 zł a jest naprawdę rewelacyjny. Jest bardzo delikatny nie podrażnia cery super usuwa makijaż odświeża cere i nie ma takiego efektu ściagania skóry jak po niektórych tonikach. Z tego co napisałaś masz skórę mieszkaną tak? Jesli tak to będzie odpowiedni.

abstractly
abstractly
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i krem bambino jest dobry pod makijaz czy tylko na miejscowe punkty czy na cała twarz??

Jak dla mnie to jest najlepszy krem, ale na noc, na dzień chyba nie bardzo bo gdybyś go tak użyła, to byś się świeciła gorzej niż żarówka.

Konto usunięte
Konto usunięte: synergen

Strasznie dupiate kosmetyki mają, kiedyś miałam "przyjemność" używać żelu, tego różowego:

i po dwóch myciach miałam skórę wysuszoną na wiór, mimo, że mam tłustą.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.