Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  11 lutego 2011 (pierwszy post)
Cześć Wam kobitki!

Jakiś czas temu kupiłam sobie zamszowe botki (ich cena była bardzo wysoka), miałam je zaledwie kilka razy na nogach. Ostatnio nie byłam w zbyt dobrym stanie i okropnie je upackałam w jakimś błocie/wapnie nie wiem co to było, takie warunki a nie dało się inaczej tego ominąc. Umyłam je kilkakrotnie wodą, czyściłam szczoteczką i nic, ten cały brud został i tak i tak. Dodam iż one są fioletowe.

Q: Jak je domyc, żeby obyło się bez szkód?
Q: Istnieją jakieś fioletowe pasty? (chociaż tego chciałabym uniknąc.

Ostatnio mam problem z poceniem się, nie wiem dlaczego. Ubieram się normalnie, żadnych grubych rzeczy, stosownie do pogody, nawet gdy nie jest mi gorąco a wręcz zimno pocę się, co mi się dotychczas nie zdarzało, oczywiście nie licząc upalnych dni w okresie letnim. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że najbardziej pod prawą pachą, bo na to pod lewą nawet nie zwracam uwagi. Antyperspirant pomaga tylko na chwilę.

Q: Czego to może byc powód?
Q: Dobry środek przeciw poceniu się? do 40 zł (obądźcie się bez poleceń mi etiaxilu)

Piona!
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
folkemon
folkemon
  11 lutego 2011
Sylvinka
Sylvinka: Q: Dobry środek przeciw poceniu się? do 40 zł (obądźcie się bez poleceń mi etiaxilu)

antidral w takim razie, hiehie

Sylvinka
Sylvinka: Q: Jak je domyc, żeby obyło się bez szkód?

Ja bym najpierw na sucho szczotkował te buty, potem na mokro. Potem poszczotkował takimi gumkami do takiej skóry.

Sylvinka
Sylvinka: Q: Istnieją jakieś fioletowe pasty? (chociaż tego chciałabym uniknąc.

istnieją,ale nie wiem czy dobierzesz dobry kolor i czy dobrze Ci pokryje.

no i możesz umyć je w wywarze z mościrzębu , wiadomo.
folkemon
folkemon
  11 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym najpierw na sucho szczotkował te buty, potem na mokro. Potem poszczotkował takimi gumkami do takiej skóry.

albo na mokro na końcu, przed nałożeniem impregnatu.

amen
pijana
pijana
  11 lutego 2011
Sylvinka
Sylvinka: Q: Dobry środek przeciw poceniu się? do 40 zł (obądźcie się bez poleceń mi etiaxilu)

Ponoć bloker z Ziaji jest bardzo dobry, ale wyczytałam to w necie, nie wiem z doświadczenia. Kosztuje chyba 6-8 zł, więc nawet jeśli nie będzie super, to niewielka strata :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  11 lutego 2011
Sylvinka
Sylvinka: Czego to może byc powód?

to może świadczyć o jakimś zaburzeniu w organizmie :-) moze udaj sie do lekarza?

Sylvinka
Sylvinka: Dobry środek przeciw poceniu się? do 40 zł (obądźcie się bez poleceń mi etiaxilu)

szczerze, to nie mam problemu z poceniem, ale najskuteczniejsza dla mnie jest Lady SpeedStick albo żelowa aloesowa, albo zwykła, ale najbardziej lubię o tym nowym zapachu :napalony: SĄ BOSKIE :zakochany:

lub

Babsy
Babsy
  12 lutego 2011

zamsz podobno mozna zwylka gumka do scierania wyczyscic... nie mialam jeszcze okazji sprobowac;) co do pocenia sie to nie mam pojecia... ale watpie, zeby pomogl zwykly antyperspirant z drogerii. zapytaj w aptece moze:woot:

adra1992
adra1992
  12 lutego 2011
Sylvinka
Sylvinka: Ostatnio mam problem z poceniem się, nie wiem dlaczego. Ubieram się normalnie, żadnych grubych rzeczy, stosownie do pogody, nawet gdy nie jest mi gorąco a wręcz zimno pocę się, co mi się dotychczas nie zdarzało, oczywiście nie licząc upalnych dni w okresie letnim. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że najbardziej pod prawą pachą, bo na to pod lewą nawet nie zwracam uwagi. Antyperspirant pomaga tylko na chwilę.


Też tak miałam, chyba przez miesiąc i samo przeszło... Może hormony albo nie wiem :woot:

Ja używam:
adra1992
adra1992
  12 lutego 2011

Ps. 48h protekcji
0% alkoholu
Pachnie ładnym mydełkiem ( i zapach bardzo długo się trzyma mocny)
Nie zostawia śladów

Zadziora
Zadziora
  12 lutego 2011
Sylvinka
Sylvinka: Q: Czego to może byc powód?

Badania sobie podstawowe zrób. Tylko pod pachami się pocisz? I idź do apteki kup sobie Antidral. Najpierw poczytaj o nim na forach, bo bardzo piecze i nie powinno się go stosować po goleniu. Teraz jest zima, to można trochę włosy pod pachą zapuścić i go poużywać.
Patrishia
Patrishia
  12 lutego 2011
Zadziora
Zadziora: włosy pod pachą

Kojarzą mi się ze wzmocnionym poceniem jakoś..

Co do zamszu, to mi się info jedno przydało, więc skorzystałam, póki nie zamoczyłam swoich butów, a co do drugiego pytania.. Miałam tak z miesiąc temu, przeszło po jakimś tygodniu.. :) Może dieta? Jesz jakoś inaczej?
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  12 lutego 2011
Sylvinka
Sylvinka: Q: Dobry środek przeciw poceniu się? do 40 zł (obądźcie się bez poleceń mi etiaxilu)


Zadziora
Zadziora: I idź do apteki kup sobie Antidral. Najpierw poczytaj o nim na forach, bo bardzo piecze i nie powinno się go stosować po goleniu.

Nie każdego piecze : ) Ja go mam i używam i nie piecze w ogóle : ) ( po goleniu wolałam nie testować : ) ) .

Sylvinka
Sylvinka: Sylvinka

Btw. - Antidral 23 zł w aptece, mam go już pół roku jedno opakowanie.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  12 lutego 2011
Zadziora
Zadziora: Badania sobie podstawowe zrób. Tylko pod pachami się pocisz?

W nocy na całym ciele i właśnie ostatnio robiłam badania na tarczyce ale jeszcze nie ma wyników, ale w czasie dnia to wątpię żeby było to tym spowodowane.

Babsy
Babsy: ale watpie, zeby pomogl zwykly antyperspirant z drogerii

Co to, to nie. Ich używam żeby czuc się świeżo i nie miec żadnych podrażnień, bo w inny sposób raczej nie pomogą.

naaats
naaats: Btw. - Antidral 23 zł w aptece, mam go już pół roku jedno opakowanie.

Myślałam, że jest droższy :). Na pewno się za nim obejrzę.

Kiedyś właśnie miałam etiaxil to zaledwie mogłam stosowac 2 razy w ciągu tyg bo po depilacji się nie dało.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
madzia2143
madzia2143
  12 lutego 2011
Sylvinka
Sylvinka: Myślałam, że jest droższy :). Na pewno się za nim obejrzę.

ja u siebie to nawet za 12zł kupuje :woot:
Darunia511
Darunia511
  12 lutego 2011
Jedne zamszowe wrzucam do pralki, drugie jak musze to czyszcze wodą z mydlem.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.