oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  9 lutego 2011 (pierwszy post)

czy on jest dobry do odtłuszczania poaznokci przed malowaniem, wyczytalam ze dziewczyny juz na drugi dzien po nalozeniu lakieru on juz odpryskuje..mam ten sam sroblem i niktóre zmywacze maja olejki ktore natluszczaja paznokcie , i uzywalyscie tego spirytusu salicylowegoo i dziala??? prosze o pomoc
pozdrawiam;-)

ToxicRat
ToxicRat
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hehe, no co, napisałam szczerze :P zadna filozofia umazac kwiatek i przykleic cyrkonie ;P


A ona ma chyba nawet nierówno ten kwiatek namalowany coś :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A ona ma chyba nawet nierówno ten kwiatek namalowany coś :D

słusznie zauważyłaś :-) ja lubię takie trójkolorowe, w środku są najjaśniejsze a na brzegach najciemniejsze :-) np. biały srebrny czarny, albo biały, róż, fiolet ;d ekstra
albo cos takiego:


tylko tu jest tego za duzo...
ToxicRat
ToxicRat
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: biały srebrny czarny,

uwielbiam to zestawienie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: tylko tu jest tego za duzo.

no ja bym te kwiatki, czy co to tam jest, dała tylko na kciuku i serdecznym palcu, a na reszcie coś mniejszego.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: uwielbiam to zestawienie :)

ja też :napalony:

Konto usunięte
Konto usunięte: dała tylko na kciuku i serdecznym palcu,

dokładnie, albo wskazujący i mały :-)
ToxicRat
ToxicRat
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie, albo wskazujący i mały :-)

tej opcji jeszcze nie testowałam :D Zobaczę, może zrobię coś takiego, jak będę malować następnym razem :)


o matko! :zonk: Tym to można oczy wydrapywać!
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o matko! Tym to można oczy wydrapywać!

to jest przesada, takie paznokcie powinny byc tylko pokazowe na konkursie, nic wiecej.
ToxicRat
ToxicRat
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest przesada, takie paznokcie powinny byc tylko pokazowe na konkursie, nic wiecej.

Moja polonistka takie na codzień nosiła, do tego jeszcze w jakiś oczo'yebnych kolorach :/
W ogóle jak można cokolwiek robić z takimi pazurami? ;/

A potem się dziwią, że żele kojarzą się z tandetą...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moja polonistka takie na codzień nosiła, do tego jeszcze w jakiś oczo'yebnych kolorach :/ W ogóle jak można cokolwiek robić z takimi pazurami? ;/

POLONISTKA? :szok: oo masakra
ja kiedyś miałam szał na tipsy ale odkąd urodziła się moja Chrześnica to zdjęłam żeby jej nie zachaczyć i nie zranić. I tak już 1,5 roku nie noszę, zrobię dopiero na moj slub a i tak się waham ;P
wątpie... pewnie trzeba sie przyzwyczaic.
ToxicRat
ToxicRat
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: POLONISTKA? oo masakra

Te paznokcie to i tak było nic w porównaniu ze strojem, make upem i fryzurą.
Tleniony na platynę skunks na łbie, ciuchy rodem z dyskoteki w remizie na zabitej dechami wsi i makijarz a'la panda na kacu.

Konto usunięte
Konto usunięte: slub

możesz zrobić, ale jakiś delikatne i średniej długości.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: możesz zrobić, ale jakiś delikatne i średniej długości.

tak ale nie bedzie mi sie chcialo ich potem sciagnac ;P
ToxicRat
ToxicRat
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak ale nie bedzie mi sie chcialo ich potem sciagnac ;P

Taaaakie buty :D
W sumie jak naturalne masz ładne, to wystarczy jakiś fajny maniciure.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie jak naturalne masz ładne, to wystarczy jakiś fajny maniciure.

mam ładne ale znowu to nie to samo co tipsy ;P chcialabym zalozyc na ten jeden raz ale potem takie paznokcie zniszczone itp nie wiem co robic ;P ale pewnie zaloze :and:
ToxicRat
ToxicRat
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam ładne ale znowu to nie to samo co tipsy ;P chcialabym zalozyc na ten jeden raz ale potem takie paznokcie zniszczone itp nie wiem co robic ;P ale pewnie zaloze

I natiralne, ładnie pomalowane, i dobrze zrobione sztuczne wyglądają fajnie. Kwestia dobrania ich wyglądu do okazji, reszty stroju no i umiejętności, jako manikiurzystka.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I natiralne, ładnie pomalowane, i dobrze zrobione sztuczne wyglądają fajnie. Kwestia dobrania ich wyglądu do okazji, reszty stroju no i umiejętności, jako manikiurzystka.

ja i tak sama sobie nie zrobie :rotfl: chce zalozyc tak 3 dni przed a pewnie łapy będą mi za bardzo latać i nie bede umiała się skupić... ;d
ToxicRat
ToxicRat
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja i tak sama sobie nie zrobie chce zalozyc tak 3 dni przed a pewnie łapy będą mi za bardzo latać i nie bede umiała się skupić... ;d

No przy takiej okazji też bym nie próbowała robić czegokolwiek ze sobą samodzielnie, bo bym spaprała od razu :lol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.