oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  9 lutego 2011 (pierwszy post)

czy on jest dobry do odtłuszczania poaznokci przed malowaniem, wyczytalam ze dziewczyny juz na drugi dzien po nalozeniu lakieru on juz odpryskuje..mam ten sam sroblem i niktóre zmywacze maja olejki ktore natluszczaja paznokcie , i uzywalyscie tego spirytusu salicylowegoo i dziala??? prosze o pomoc
pozdrawiam;-)

latynoska6
latynoska6
  9 lutego 2011

A nie lepiej po używając zmywacza umyć ręce, a później pomalować paznokcie.

Tricia
Tricia
  9 lutego 2011
:ninja:
spirytus to czysty alkohol, więc odtłuszcza... jak ma nie działać?! ;/
zazwyczaj używam cleanera (służy również do przemywania masy żelowej)
Tricia
Tricia
  9 lutego 2011

btw. służy też do odkażania.
temat chyba wyczerpałam...

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

do odtłuszenia wystarczy Ci przetarcie paznokcia samym zmywaczem ;-)
Babsy
Babsy
  9 lutego 2011

widocznie lakier jest kiepski... ja nie inwestuje w drogie lakiery i nie mam im za zle, ze na drugi dzien juz odpryskuje, bo czego wymagac od lakieru za 5 zl.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 lutego 2011
Babsy
Babsy: widocznie lakier jest kiepski... ja nie inwestuje w drogie lakiery i nie mam im za zle, ze na drugi dzien juz odpryskuje, bo czego wymagac od lakieru za 5 zl.

ja ostatnio dałam za lakier 35 zł i świetnie trzyma, nawet do tygodnia

taki kolor ma mniej wiecej moze jest bardziej jaskrawy i troszeczke jasniejszy
Babsy
Babsy
  9 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja ostatnio dałam za lakier 35 zł i świetnie trzyma, nawet do tygodnia

tyle to ja moge dac za mascare albo podklad, na lakier mi troche szkoda;) zreszta ostatnio jakos nie maluje paznokci, nie chce mi sie;)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 lutego 2011
Babsy
Babsy: tyle to ja moge dac za mascare albo podklad, na lakier mi troche szkoda;) zreszta ostatnio jakos nie maluje paznokci, nie chce mi sie;)

w sumie ja też często nie maluję, ale mam taki w robocie i skusiło mnie, ze nawet po roku nie zasychają wiec bede go miała na długo
Babsy
Babsy
  9 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie ja też często nie maluję, ale mam taki w robocie i skusiło mnie, ze nawet po roku nie zasychają wiec bede go miała na długo

tez racja, tyle za ja lubie co i rusz miec inny kolor na paznokciach, jesli juz mam faze malowania ich;)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 lutego 2011
Babsy
Babsy: tez racja, tyle za ja lubie co i rusz miec inny kolor na paznokciach, jesli juz mam faze malowania ich;)

aaaa:-) w sumie tez racja:-)
madzia2143
madzia2143
  9 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

to Twoje paznokcie? jeśli tak to bardzo ładne :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to Twoje paznokcie? jeśli tak to bardzo ładne :)

nie, nie moje ;P ja robie lepsze :pavarotti:
ToxicRat
ToxicRat
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, nie moje ;P ja robie lepsze

niech żyje skromność :ziober2:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niech żyje skromność

hehe, no co, napisałam szczerze :P zadna filozofia umazac kwiatek i przykleic cyrkonie ;P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.