MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  9 lutego 2011 (pierwszy post)

Siemka forumowicze
mam takie pytanie w kierunku opalenizny, a mianowicie za pomocą samoopalacza....
stosowanie go powinno być długotrwałe i częstsze?
Stosowałem go przez jakis czas i zaprzestałem no i razem z kąpielą zszedł tzn że trzeba go stosować forever?

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

TheWitch
TheWitch
  9 lutego 2011
zainteresowany
zainteresowany: Stosowałem go przez jakis czas i zaprzestałem no i razem z kąpielą zszedł tzn że trzeba go stosować forever?

oczywiscie ze trzeba stosowac caly czas - on jest na skorze, nie wnika we wnatrz, wiec i z kapielami sie zmywa.
MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  9 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oczywiscie ze trzeba stosowac caly czas - on jest na skorze, nie wnika we wnatrz, wiec i z kapielami sie zmywa.


ok thx za info....przejde więc na opalanie w słońcu

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 lutego 2011
zainteresowany
zainteresowany: Stosowałem go przez jakis czas i zaprzestałem no i razem z kąpielą zszedł tzn że trzeba go stosować forever?

Tak, ja miałam taki samoopalacz co nie schodził pod prysznicem tylko w ręcznik się wycierał i miałam nie dość, że brudne ręczniki to jeszcze plamy na skórze po ścierał się nierównomiernie :zonk:
Sebuch
Sebuch
  9 lutego 2011

wszystkie samoopalacze sa takie same , sa ze tak powiem brzydko do dupci :)

MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  9 lutego 2011

teraz już wiem co i jak na ten temat...ale jak nie teoria to w praktyce człowiek się nauczy :)
dzięki za uwagę i życze miłego dnia ema

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 lutego 2011
zainteresowany
zainteresowany: Stosowałem go przez jakis czas i zaprzestałem no i razem z kąpielą zszedł tzn że trzeba go stosować forever?

:crylol:
Weź to odstaw.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  14 lutego 2011

jak samoopalacz zaczął Ci schodzić zrob dokładny peeling, po peelingu dobry krem nawilżający, a na drugi dzień po kąpieli nałoż samoopalacz już bez kremu nawilżającego ewentualnie jeśli nie chcesz żeby samoopalacz narobił Ci plam nałoż krem na lokcie kolana kostki tak gdzie skóra jest sucha, lub ostroznie nakładaj w tych miejscach.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.