dagmara666666
dagmara666666
  8 lutego 2011 (pierwszy post)

Hej.
no więc nadchodzą. :and:
mówię tu o Walentynkach i klasycznym problemie co kupić.

Q: Czy chłopakowi można kupić łańcuszek?
Q: Jeżeli to pasuje, to jakieś propozycje? [cena 80 zł ;/ ]
Q: do mężczyzn: lubicie chodzić w łańcuszkach? jak tak to w jakich?

z góry dziękuję
Z poważaniem Daga.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  9 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Czy chłopakowi można kupić łańcuszek? Q: Jeżeli to pasuje, to jakieś propozycje? [cena 80 zł ;/ ] Q: do mężczyzn: lubicie chodzić w łańcuszkach? jak tak to w jakich?

mozna.
ni wem czy za tyle dostaniesz...ja za lancuszek z krzyzykiem placilem z 250 zl.i lancuch wcale nie gruby.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  9 lutego 2011
Prinz
Prinz: ni wem czy za tyle dostaniesz...ja za lancuszek z krzyzykiem placilem z 250 zl.i lancuch wcale nie gruby.

Dostanie bez problemu,
może nie w aparcie, czy innych cudach,
ale powinna dostać.
luk7
luk7
  9 lutego 2011

Wszystkie łancuszki i branzoletki wyglądaja jakby były dla jakiś cieci.
Nigdy takiego czego nie nosiłem.
Tandeta.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  9 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dostanie bez problemu, może nie w aparcie, czy innych cudach, ale powinna dostać.

no jak nie zalezy jej na jakosci, to pewnie dostanie :)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 lutego 2011
luk7
luk7: branzoletki

BRANSOLETKI*
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  9 lutego 2011
Prinz
Prinz: no jak nie zalezy jej na jakosci, to pewnie dostanie :)

A z tym to szczerze mówiąc nie wiem.
Nie widzę różnicy między pierścionkiem z apartu chociażby, czy jakimś innym, który mam, a został nabyty inny sposób :woot:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 lutego 2011
Prinz
Prinz: no jak nie zalezy jej na jakosci, to pewnie dostanie :)

dokładnie, ja raz jak byłam na wakacjach pokusiłam się na bransoletkę z takiego stoiska na targu góralskim czy cos takiegoo, po tyg mi się zapięcie rozwaliło ;d a jak kupiłam w aparcie to noszę już 3 lata i nic się nie dzieje, tak samo z łancuszkami te tanie szybko się rozwalają, te drozsze są bardzie wytrzymałe.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie widzę różnicy między pierścionkiem z apartu chociażby, czy jakimś innym, który mam, a został nabyty inny sposób

z pierscionkami jest inaczej, a lancuszek/bransoletka mają być wytrzymałe...
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  9 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie widzę różnicy między pierścionkiem z apartu chociażby, czy jakimś innym, który mam, a został nabyty inny sposób

jest roznica wykonania, jakosci kruszcu. i jezeli zobaczysz pierscionek z apartu w jakims zwyklym sklepie jubilerskim to to zakrawa o kradzież pomysłu/wzoru.

Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie, ja raz jak byłam na wakacjach pokusiłam się na bransoletkę z takiego stoiska na targu góralskim czy cos takiegoo, po tyg mi się zapięcie rozwaliło ;d a jak kupiłam w aparcie to noszę już 3 lata i nic się nie dzieje, tak samo z łancuszkami te tanie szybko się rozwalają, te drozsze są bardzie wytrzymałe.

płacisz - wymagasz - dostajesz. jesteś zadowolona.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  10 lutego 2011
Prinz
Prinz: jest roznica wykonania, jakosci kruszcu. i jezeli zobaczysz pierscionek z apartu w jakims zwyklym sklepie jubilerskim to to zakrawa o kradzież pomysłu/wzoru.

Nie, nie.
Chodziło mi o pierścionek kupiony w aparcie i pierścionek od zwykłego jubilera.
Ja nie widzę różnicy w wykonaniu i jakości.
lindaBe
lindaBe
  10 lutego 2011

ja bym się skłaniała wręcz ku temu, że nieraz pierścionek u jakiegoś małego jubilera jest o niebo lepszy niż taki z apartu gdzie wszystko jest robione na skalę masową. oczywiście w podobnych przedziałach cenowych.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 lutego 2011
lindaBe
lindaBe: niż taki z apartu gdzie wszystko jest robione na skalę masową.

co to za bzdury opowiadasz? :woot:
owszem, Apart ma swoje produkty, które można dostać w każdym Aparcie i idzie je zrobić na zamówienie (np dany pierścionek w każdym rozmiarze), ale są też unikatowe robione przez jubilerów nie z Apartu i np jak mój kupował pierścionek zaręczynowy to chciał taki z diamentem z żółtego i srebrnego złota ale on nie był od nich i nie dało sie zamowic mniejszego:ziober2:
lindaBe
lindaBe
  11 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co to za bzdury opowiadasz?

miałam na myśli apart-apart.
mój wuj jest jubilerem - wykonuje biżuterię właśnie na zamówienie do jednego z 'sieciowych' sklepów i sam twierdzi, że cena za jaką się sprzedaje większość produktów jest śmieszna. ogólnie przez niego przestałam zaglądać do apartu, kruka, świata złota itd.
Zadziora
Zadziora
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Czy chłopakowi można kupić łańcuszek?

A może zrób coś sama? Jakieś ciasto w kształcie serca.

Dla mnie walentynki zawsze były dniem, by poprzez prezent pokazać jak bardzo zależy nam na drugiej osobie. Pójść do sklepu i coś kupić, to dla mnie pójście na łatwiznę.
dirtydancer1
dirtydancer1
  16 lutego 2011

Ja mogę Tobie polecić włoską biżuterię marki Biagi. Jest ona tak ładna jak Pandora, ale tańsza, wykonana ręcznie. Znajdziesz ją w moim ulubionym sklepie "Niebieski-koralik". Biżuteria ta jest największym hitem w świecie mody i jedną z największych kolekcji na światowym rynku. W ofercie znajdziesz 1100 koralików, w tym koraliki z bursztynu -moje ulubione(nigdzie indziej takich nie znajdziesz). Świetnie prezentują się w połączeniach z koralikami drewnianymi i z kamieni półszlachetnych.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.