ShinyStern
ShinyStern
  8 lutego 2011 (pierwszy post)
Witajcie;)
Już niedługo moja impreza osiemnastkowa. Z racji tego, że nie mam figury modelki wielkiego wyboru w doborze stroju nie miałam. Udało mi się znaleźć sukienkę w bershce: http://fotoo.pl/zdjecia/files/2011-02/fd3b0497.jpg
(przepraszam, ze jako link, jakość jak i za samo zdjecie...)
do tego mam te buty tylko ze w kolorze szarym:

no i czarne rajstopy kryjace tak jak na zdjeciu:) sluchajcie co o tym sadzicie?
a no i moje pytanie, bo do tego calego zestawu pasuje mi tak duzo lancuchów na szyje, jakis wisiorkow i zawieszków szukam mniej wiecej czegoś takiego:

nie do końca o tyle łańcuchów na szyi(pani 3 od lewej) ale o to mi chodzi i zupelnie nie wiem gdzie tego szukać. Jakieś propozycje?

pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi :)
ShinyStern
ShinyStern
  8 lutego 2011
Sylvinka
Sylvinka: będzie pasek

ten pasek to juz przyszyty:)
mmaryjka
mmaryjka
  8 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

ja właśnie do tego typu rzeczy zakładam łańcuchy. swoje kupiłam w oysho, h&m i river island.
ShinyStern
ShinyStern
  8 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oysho, h&m i river island.

bede tam tego szukac, bo nadal mam wrazenie ze beda one pasować do tej sukienki:)
madzia2143
madzia2143
  8 lutego 2011

nie beda pasować. gdyby sukienka była jednolita i bez paska to owszem.
jeśli założysz te łańcuchy bd wyglądała jak choinka. Za dużo się tam będzie dziać

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  9 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i zupelnie nie wiem gdzie tego szukać.

Coś podobnego widziałam w C&A.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  9 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sluchajcie co o tym sadzicie?

Ja bym założyła czarne rajstopy kryjące, nie legginsy i do tego czarne buty. Ładnie by to wydłużyło nogi i fajnie wyglądało.

A łańcuchy nie pasują :nie:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.