Biuna
Biuna
  8 lutego 2011 (pierwszy post)

I znowu ten sam problem.. :and: . Gdzie mozna spedzic fajnie walentynki w Warszawie ? Znacie jakies fajne miejsca ?

Co moge kupic chlopakowi na ta okazje ?
Pozdrawiam.

madzia2143
madzia2143
  8 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co moge kupic chlopakowi na ta okazje ?

dla mnie to żadna okazja, ale jak już to coś drobnego. Może ulubione jego słodycze, jakiś breloczek, Wasze zdjęcie w ramce, kolacje możesz mu zrobić itp itd.

Ja robię kolację i zaskoczę go hmmmm 'prywatnie' ale o tym tutaj raczej pisac nie bede :mrgreen:
latynoska6
latynoska6
  8 lutego 2011

Jak ja widzę moją przymulona sąsiadkę z bombonierką w kształcie serca w reku dla swojego chłopaka to mam ochotę parsknąć śmiechem ...

A oto rzeczy według mnie najlepsze na tą okazje za niektóre niekoniecznie trzeba płacić.
- Twoje lub wasze zdjęcie w ładnej ramce.
- wspólna kolacja lub możesz przygotować coś do jedzenia dla niego upiec ciastko itp.
- spacer lub po prostu spędzenie razem czasu gdziekolwiek ...

Dla mnie te wszystkie czekoladki w serduszka to największe badziewie jakie może być lepiej już nic nie dawać ale pobyć ze sobą. Takie jest moje zdanie.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co moge kupic chlopakowi na ta okazje ?

Zamiast kupowania prezentu spraw aby ten wieczór był wyjątkowy :pavarotti:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

SoDope
SoDope
  8 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie mozna spedzic fajnie walentynki w Warszawie ?

Zawsze myślałam, że w stolicy to nie problem żeby znaleźć dobre miejsce .. :woot:
mmaryjka
mmaryjka
  8 lutego 2011

ja ze swoim partnerem idę do nowo-otwartego muzeum erotyki.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co moge kupic chlopakowi na ta okazje ?

wiem, że ja dostanę kolczyki srebrne (tzn teoretycznie nie wiem :mrgreen:)
a ja kupię mu hmm.. myślę, że rękawiczki na siłownię i taki pas, żeby przepuklinę nie dostać :-) praktyczne rzeczy, wiem, że mu się przyda.
Darunia511
Darunia511
  8 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I znowu ten sam problem.. . Gdzie mozna spedzic fajnie walentynki w Warszawie ? Znacie jakies fajne miejsca ? Co moge kupic chlopakowi na ta okazje ? Pozdrawiam.

Co temat ma do mody i urody?
lavagirl
lavagirl
  8 lutego 2011

Walentynki to nie jest święto na ktore trzeba cos wielkiego kupować... Raczej cos symbolicznego.
Ja tam z moim chłopcem pojde gdzies na godzinke na kawe i tyle;p

lena91
lena91
  8 lutego 2011

lavagirl - zazdoszcze Twojemy facetowi . Godzina picia kawy i tyle.

lavagirl
lavagirl
  8 lutego 2011
lena91
lena91: lavagirl - zazdoszcze Twojemy facetowi . Godzina picia kawy i tyle.

No niestety jak sie studiuje to trzeba czasem odłozyc na bok przyjemnosci, zreszta ja mu uczucia okazuje codziennie, nie tylko 14 lutego
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.