LadyGriffin
LadyGriffin
  8 lutego 2011 (pierwszy post)

Błagam niech mi ktos powie,ze zna sprawdzony sposob na pozbycie sie wągrów :ninja:
Slyszalam o tych plastrach, ktore pomimo iz nie ciesza sie zbyt dobra opinia,postanowilam je wyprobowac. Niestety nie znalazlam ich w zadnym sklepie/aptece.

Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  8 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Błagam niech mi ktos powie,ze zna sprawdzony sposob na pozbycie sie wągrów Slyszalam o tych plastrach, ktore pomimo iz nie ciesza sie zbyt dobra opinia,postanowilam je wyprobowac. Niestety nie znalazlam ich w zadnym sklepie/aptece.

Poczytaj o plastrach domowej roboty, tzn żelatyna plus mleko i to nakładasz gdzie chcesz, zasycha i ściągasz takimi płatami. Śmierdzą no ale coś za coś :P http://www.youtube.com/watch?v=scoqyrBqxkM&feature=related zobacz od 8:03.

A.

LadyGriffin
LadyGriffin
  8 lutego 2011

a dziala to ;p? Zrobie wszystko zeby sie ich pozbyc :mrgreen:

TheWitch
TheWitch
  8 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a dziala to ;p? Zrobie wszystko zeby sie ich pozbyc

watpie zeby cokolwiek zadzialalo.
Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  8 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a dziala to ;p? Zrobie wszystko zeby sie ich pozbyc

Ja kiedyś parę razy używałam tego, za pierwszym faktycznie na 'plastrach' zostało sporo kropek:P Później już mniej, ale może za często używałam. Teraz sobie właśnie przypomniałam o tym i zrobiłam;d Najlepiej działa, jak zrobisz wcześniej parówkę, ale ja nie mam cierpliwości sterczeć nad tą gorącą wodą :P
Czytałam kiedyś temat jakiejś dziewczyny, że pozbyła się trądziku i chyba wągrów też nakładając mleko na twarz tak na pół h, później trzeba zmyć. Staram się robić to codziennie i cera się faktycznie poprawia :) Jeszcze mam w planach zakup olejku myjącego do twarzy- podobno jest świetny.
Wydaje mi się, że ważne jest też, jakiego podkładu używasz. Bo on mimo wszystko siedzi na twarzy cały dzień :P

A.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Błagam niech mi ktos powie,ze zna sprawdzony sposob na pozbycie sie wągrów

z domowych sposobów to nie masz się co łudzić, nic ich nie usunie ani żele do mycia, ani plastry, wągry TRZEBA WYCISNĄĆ, najlepiej u kosmetyczki która zrobi to profesjonalnie. możesz ewentualnie po czyszczeniu używać kosmetyków, które zapobiegają powstawaniu, czyli żele, maseczki mocno oczyszczające, domykające pory.
Darunia511
Darunia511
  8 lutego 2011
Plastry są beznajdziejne, pomagają na chwilę.

@BreakMyFall18:
pisałaś w jakimś temacie o parafinie na stopy, ją się robi tak samo jak na dłonie? Bo na dłonie robie sama i bym sobie na stopy też zrobiła.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pisałaś w jakimś temacie o parafinie na stopy, ją się robi tak samo jak na dłonie? Bo na dłonie robie sama i bym sobie na stopy też zrobiła.

dokładnie tak samo tylko ze trzeba jeszcze uzyc pumeksu wtedy lepszy efekt wiec
scieranie podeszwy pumeksem lub specjalną tarką
peeling najlepiej gruboziarnisty
obfita warstwa tłustego kremu nawilżającego
3 razy zamoczyć w parafinie
do woreczka
skarpeta lub rękawica
zostawic na 20 min.
Mariettaa
Mariettaa
  8 lutego 2011
Elph06
Elph06: żelatyna plus mleko i to nakładasz gdzie chcesz, zasycha i ściągasz takimi płatami.

nie działa.. ;>
robi się masa, śmierdząca masa... nakłada się na nos np i .. nic.
LadyGriffin
LadyGriffin
  8 lutego 2011
Mariettaa
Mariettaa: robi się masa, śmierdząca masa... nakłada się na nos np i .. nic.

ech to mi podcielas skrzydla ;p ale sprópobwać zawsze mozna;p
A gdybym poszla do kosmetyczki to musialabym chodzic na jakas serie zabiegow czy zalatwilaby sprawe za jednym razem? i jaka cena mniej wiecej?
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  8 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

idz do kosmetyczki ...
Darunia511
Darunia511
  8 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie tak samo tylko ze trzeba jeszcze uzyc pumeksu wtedy lepszy efekt wiec scieranie podeszwy pumeksem lub specjalną tarką peeling najlepiej gruboziarnisty obfita warstwa tłustego kremu nawilżającego 3 razy zamoczyć w parafinie do woreczka skarpeta lub rękawica zostawic na 20 min.

Hmmm to ja źle robiłam, bo na dłonie nic nie zakładam, czekałam nieruchomo :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmmm to ja źle robiłam, bo na dłonie nic nie zakładam, czekałam nieruchomo :D

w parafinie?! :szok: hahaha teraz mnie rozbawiłaś :-) to było kompletnie bez sensu, najpierw musisz zrobić peeling dłoni aby zetrzeć obumarły naskórek, ja jak nie mam nic fajnego do dłoni to robię mydłem z solą lub z cukrem :-) to wygładzi ręce, następnie nakładamy bardzo bardzo grubą warstwę kremu do rąk lub innego nawilżającego, ale naprawdę grubo! maczamy ręke w parafinie raz, wyciągamy czekamy aż trochę zastygnie, drugi raz wyciągamy i trzeci raz i znowu wyciągamy, zakładamy worek (może być sniadaniowy) zakładamy ręcznik lub specjalną rękawicę frotową po 20 min zdejmujemy, razem z workiem ściągamy parafinę :-) nie myć rąk można wytrzeć w ręcznik. Jednak samej bedzie Ci trudno musiałabyś poprosić kogoś o pomoc z drugą ręką ;P mogę Ci polecić coś cudownego przed parafiną:


Kosztuje ok 50 zł, ale jest bardzo wydajny, ma cudowny zapach (pachnie jak taka galaretka w cukrze można by było zjeść, poważnie), świetnie nadaje się do całego ciała jak i przed parafiną, cudownie wygładza, jest to boskie bez wątpienia :mrgreen: ohh mogłabym o tym książkę napisać :-)
Darunia511
Darunia511
  8 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w parafinie?! hahaha teraz mnie rozbawiłaś :-) to było kompletnie bez sensu, najpierw musisz zrobić peeling dłoni aby zetrzeć obumarły naskórek, ja jak nie mam nic fajnego do dłoni to robię mydłem z solą lub z cukrem :-) to wygładzi ręce, następnie nakładamy bardzo bardzo grubą warstwę kremu do rąk lub innego nawilżającego, ale naprawdę grubo! maczamy ręke w parafinie raz, wyciągamy czekamy aż trochę zastygnie, drugi raz wyciągamy i trzeci raz i znowu wyciągamy, zakładamy worek (może być sniadaniowy) zakładamy ręcznik lub specjalną rękawicę frotową po 20 min zdejmujemy, razem z workiem ściągamy parafinę :-) nie myć rąk można wytrzeć w ręcznik. Jednak samej bedzie Ci trudno musiałabyś poprosić kogoś o pomoc z drugą ręką ;P mogę Ci polecić coś cudownego przed parafiną

Nie! Nie zrozumiałaś mnie! Peeling i w ogole przygotowanie okej, ale ja po prostu nigdy nie nakładałam na te 20 minut na parafine rekawiczek, siedzialam z warstwa parafiny na dloniach :) No i zawsze po mylam rece i znow krem.
Jeżeli pachnie jak galaretka to nie dla mnie :D Hehe nie jem miesa, w tym zelatyny i marze o zimnej wege galaretce :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli pachnie jak galaretka to nie dla mnie

nie nie nie, nie to miałam na mysli ;d miałam na mysli słodki zapach no ciezko go okreslic ale jest mega, poza tym nie ma w nim skladnikow odzwierzecych :-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.