NoChange
NoChange
  7 lutego 2011 (pierwszy post)

Chciałabym, żebyście mi poleciły jakiś bardzo dobrze kryjący podkład, ponieważ po wypadku pozostała mi niewielka blizna pod okiem i na brodzie.
Do tej pory używałam Inglota.
Nie był najgorszy, ale do końca nie pokrywał tak jakbym chciała, więc chciałabym spróbowac czegoś innego.

pijana
pijana
  7 lutego 2011
Babsy
Babsy: ale przynajmniej bede biedna i zadbana ;)

Dokładnie :mrgreen: Na twarzy Dior, a w lodówce samo światło :rotfl:
mmaryjka
mmaryjka
  7 lutego 2011
Prinz
Prinz: wwlasnie ja mam kamuflaz

wiem wiem, ale ja mam na myśli inne. kiedyś wizażystka pomalowała mnie do sesji o godzinie 7 rano, użyła właśnie trochę kamuflaża na drobne przebarwienia, podkład i puder hd mufe. sesja do 18 czy 20 później impreza w klubie i rano jak się obudziłam to mogłam iść na kolejną imprezę. więc dlatego zastanawiam się czy aby są na pewno zdrowe dla skóry.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się zmagam już od dość dawna, na szczęście nie są to jakieś wielkie pryszcze, raczej krostki.

u mnie problem to glownie bardzo czerwony nos i lekko policzki. a z poza tradzikowych problemow to te cholerne cienie...

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko perspektywa łuszczącej się skóry przez tydzień mnie przeraża

to jest masakra, widzialem zdjecia :ninja: ja myslalem tez o kosmetyczce i kwasach, ale lekarz to chyba odpowiedniejsza osoba...

Konto usunięte
Konto usunięte: Masakra, ciągle a to okazja w drogerii, a to na Allegro, a to tutaj mi ktoś zrobi ochotę na coś... W tym tygodniu to już przesadziłam Szminki, cienie, płyn do prostowania, odżywki i serum do włosów, 2 butelki perfum... Nałóg

ja tez nakupilem. jak nie kosmetyki to lumpy ... nie powinienem do sklepow chodzic i oglaac gazetek reklamowych, bo od razu 'to bym kupil i to...'

Babsy
Babsy: tez mysle, ze kiedys zbankrutuje przez te cudenka zachwalane na forum;) ale przynajmniej bede biedna i zadbana ;)

ja zawsze uwazam, ze lepiej byc lekko glodnym, ale wygladac zajebiscie :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

animka
animka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz jak się cieplej zrobi to idę je wyżreć kwasem

ejj, ja też mam problemy, tzn już powoli z nich wychodzę. byłaś może na oxybrazji? bo mam ochotę pójść ale nie wiem, czy nie trzeba od razu całej serii robić.
Babsy
Babsy
  7 lutego 2011
Prinz
Prinz: ja zawsze uwazam, ze lepiej byc lekko glodnym, ale wygladac zajebiscie


mala glodowka mi bynajmniej nie zaszkodzi;) hehe:)
pijana
pijana
  7 lutego 2011
Prinz
Prinz: u mnie problem to glownie bardzo czerwony nos i lekko policzki. a z poza tradzikowych problemow to te cholerne cienie...

Też mam czerwone policzki, cieni na szczęście nie, na nie chyba nie ma skutecznego sposobu oprócz zakrywania... :/
Prinz
Prinz: ja tez nakupilem. jak nie kosmetyki to lumpy ... nie powinienem do sklepow chodzic i oglaac gazetek reklamowych, bo od razu 'to bym kupil i to...'

Ja siedziałam 2 tygodnie chora, teraz mam 3 tygodnie wolnego to pół dnia na Allegro :zonk: Za dobrze mi :rotfl:
animka
animka: ejj, ja też mam problemy, tzn już powoli z nich wychodzę. byłaś może na oxybrazji? bo mam ochotę pójść ale nie wiem, czy nie trzeba od razu całej serii robić.

Nie byłam jeszcze na żadnym zabiegu, to będzie mój pierwszy :mrgreen:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Też mam czerwone policzki, cieni na szczęście nie, na nie chyba nie ma skutecznego sposobu oprócz zakrywania... :/

ja pojde wyniki zapobiegawczo zrobic, bo sa wielkosci oczu...i b. fioletowe.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja siedziałam 2 tygodnie chora, teraz mam 3 tygodnie wolnego to pół dnia na Allegro Za dobrze mi

to ja tak na ebayu :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

animka
animka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie byłam jeszcze na żadnym zabiegu, to będzie mój pierwszy

aaa. myślałam, że znalazł się ktoś, kto ma doświadczenie ;)
Darunia511
Darunia511
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałabym, żebyście mi poleciły jakiś bardzo dobrze kryjący podkład, ponieważ po wypadku pozostała mi niewielka blizna pod okiem i na brodzie.

Bardzo mocno kryjący to jest dermacol i MAC, później to Revlon Color Stay, aczklwiek na blizny to chyba lepszy jest korektor, nie wiem, nie znam się.
NoChange
NoChange
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo mocno kryjący to jest dermacol i MAC, później to Revlon Color Stay, aczklwiek na blizny to chyba lepszy jest korektor, nie wiem, nie znam się.

korektorem też próbuję jakoś zaretuszować, ale nie zawsze wychodzi..
Może w jakimś sklepie dostanę jakieś próbki tych kosmetyków :) dzięki.
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  14 lutego 2011

Jak czytam niektóre posty to włosy mi się jeżą na głowie:wtf: Rozumiem, że szukasz podkładu na codzień? Jeśli tak to odstaw dermacole i inne tego typu mocno kryjące. Jeśli chodzi o dermacol to bardzo ciężki podkład używając go codziennie możesz zrobić sobie krzywde zaskórniki gwarantowane. On ma w skladzie wiele sylikonów więc po co zapychac sobie niepotrzebnie buźke, a uwierz mi tym podkładem o maske nie trudno. Ja też mam blizne na twarzy i dermacolu używam jako korektowa lub na większe wyjścia mieszam go z bazą ( ja mam baze z loreala o tą http://allegro.pl/loreal-baza-wygladzajaca-i1449657931.html świetnie wygładza więc blizne też moze ci optycznie spłycić ) Na codzień revlon będzie ok, Inglot którego używasz też nie jest najgorszy. Jeśli chcesz czegos by zakryć blizne polecam wlasnie dermacol nakladany jako korektor, lub korektor z firmy Kryolan http://allegro.pl/nowe-kolko-korektorow-kryolan-art-9086-i1440864920.html uwierz mi ten korektor zakryje wszystko, jest to obecnie moj ulubiony korektor. Jeśli chodzi o pudry wybieraj te z nową technologią HD, ja mam z elf cosmetics, jest niestety niedostepny w Polsce ale znajdziesz go na allegro z przesyłką dałam za niego 30 zł, na stronie brytyjskiej kosztuje 3.5F. Wyrownuje kolor skory splyca zmarszczki rozszerzone pory blizny równiez.

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  14 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a swoją drogą, ma ktoś może większe doświadczenie z produktami kryolan?


Ja uwielbiam ich produkty, poszłam nawet do dodatkowej pracy żeby sobie zakupić ich kuferek wizażysty:nielapie:
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  14 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: maximum cover od estee lauder


tylko czemu go w Polsce dostać nie można, a na allegro tylko jedna sztuka :and:
mmaryjka
mmaryjka
  14 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja uwielbiam ich produkty

zastanawiałam się co z tym podkładem. co prawda dla mnie na co dzień będzie za ciężki, ale koleżanka postanowiła go sobie kupić i ciągle mam wrażenie, że on nie będzie odpowiedni na co dzień.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam baze z loreal

a miałaś może do czynienia z bazą z tej serii, ale zieloną?

Konto usunięte
Konto usunięte: tylko czemu go w Polsce dostać nie można,

można dostać double wear, też bardzo dobrze kryje choć dla mnie on już jest zbyt tapeciasty.
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  14 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zastanawiałam się co z tym podkładem. co prawda dla mnie na co dzień będzie za ciężki, ale koleżanka postanowiła go sobie kupić i ciągle mam wrażenie, że on nie będzie odpowiedni na co dzień.


O ktory dokładnie podkład chodzi? Jeśli o TV paint stick to fakt jest cięzki, ale reszta podkładów np. ultra fluid fountadion można śmiało stosować na codzien :)

Konto usunięte
Konto usunięte: a miałaś może do czynienia z bazą z tej serii, ale zieloną?


Ojj nie polecam twarz jest po niej zielona i w ogole nie kryje popękanych naczynek ani zaczerwień. Dla mnie ta baza i jeszcze jedna pomadka do ust z kryolana w ogole się nie sprawdziły, resztę kosmetykow polecam

Konto usunięte
Konto usunięte: można dostać double wear, też bardzo dobrze kryje choć dla mnie on już jest zbyt tapeciasty.


Miałam double wear i dla mnie nie był tapeciasty, według mnie to genialny podkład, ale chciałam sprobować coś bardziej ,,tapeciastego" i chyba klikne na allegro ten makeover choc cena jego to 170 zł:wtf:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.