NoChange
NoChange
  7 lutego 2011 (pierwszy post)

Chciałabym, żebyście mi poleciły jakiś bardzo dobrze kryjący podkład, ponieważ po wypadku pozostała mi niewielka blizna pod okiem i na brodzie.
Do tej pory używałam Inglota.
Nie był najgorszy, ale do końca nie pokrywał tak jakbym chciała, więc chciałabym spróbowac czegoś innego.

Jasmina
Jasmina
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam po wypadku, więc ona za ładnie nie wygląda.. i tak już jest w lepszym stanie, bo się wszystko ładnie zagoiło

A to co innego :) Moją az tak bardzo nie widać :)
NoChange
NoChange
  7 lutego 2011
Jasmina
Jasmina: A to co innego :) Moją az tak bardzo nie widać :)

Tą na powiece jeszcze cieniami mogę zakryć, ale już pod okiem to ciężko.. potrzebny dobrze kryjący podkład :)
Jasmina
Jasmina
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tą na powiece jeszcze cieniami mogę zakryć, ale już pod okiem to ciężko.. potrzebny dobrze kryjący podkład :)

Revlon naprawdę dobrze kryje, ale ten do cery tłustej/mieszanej ;) Nie do suchej.
NoChange
NoChange
  7 lutego 2011
Jasmina
Jasmina: Revlon naprawdę dobrze kryje, ale ten do cery tłustej/mieszanej ;) Nie do suchej.

To dobrze się składa.. mam mieszaną :)
Jeszcze poczytam o nim opinie na różnych forach ;P
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a swoją drogą, ma ktoś może większe doświadczenie z produktami kryolan?

mam korektor. nie uzywam juz podkladu, kryje wszystko co chce.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  7 lutego 2011

@NoChange:
ja Ci polecam korektor kryolan.

mam trójkę. pokrywa wszystko, nawet tatuaże.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Babsy
Babsy
  7 lutego 2011
Prinz
Prinz: ja Ci polecam korektor kryolan. mam trójkę. pokrywa wszystko, nawet tatuaże.

przypomnialo mi sie, ze go widzialam kiedys. kurcze mowisz ze dobry? gdzie go mozna znalezc, i ile mniej wiecej kosztuje?
mmaryjka
mmaryjka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam jedynie puder utrwalający mejkap.

ja mam fixer i w połączeniu z dobrymi kosmetykami jest bardzo dobry.

Prinz
Prinz: mam korektor. nie uzywam juz podkladu, kryje wszystko co chce.

tzn. myślałam o jakimś kamuflażu, ale mi bardziej jest potrzebne coś w stylu zielonego korektora raz na ruski rok i ewentualnie coś cielistego dwa razy na ruski rok. i się zastanawiam. chyba się przejdę do ich sklepu i pooglądam.
ogólnie to wydaje mi się, że to nie są kosmetyki na co dzień, ale mogę się mylić dlatego pytam kogoś kto używa dłużej.
mmaryjka
mmaryjka
  7 lutego 2011
Babsy
Babsy: dzie go mozna znalezc

warszawa piękna, albo sklep internetowy lub allegro.
Babsy
Babsy
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: warszawa piękna, albo sklep internetowy lub allegro.

no juz spojrzalam na allegro:) jak bede miec wiecej drobnych, to sobie sprawie;)
Paulinessa
Paulinessa
  7 lutego 2011
Prinz
Prinz: mam trójkę. pokrywa wszystko, nawet tatuaże.


Ciemneee :and:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  7 lutego 2011
Babsy
Babsy: przypomnialo mi sie, ze go widzialam kiedys. kurcze mowisz ze dobry? gdzie go mozna znalezc, i ile mniej wiecej kosztuje?

placilem 58 zl na allegro. bardzo wydajny, fajna konsystencja, rozne odcienie, wiec jak sie opalisz lub zbledniesz, nie musisz kupowac nowych rzeczy.

Konto usunięte
Konto usunięte: tzn. myślałam o jakimś kamuflażu, ale mi bardziej jest potrzebne coś w stylu zielonego korektora raz na ruski rok i ewentualnie coś cielistego dwa razy na ruski rok. i się zastanawiam. chyba się przejdę do ich sklepu i pooglądam. ogólnie to wydaje mi się, że to nie są kosmetyki na co dzień, ale mogę się mylić dlatego pytam kogoś kto używa dłużej.

wwlasnie ja mam kamuflaz http://allegro.pl/krazek-kamuflazy-korektorow-kryolan-9086-i1400608718.html
uzywam codziennie, nic sie nie dzieje. kryje KAZDA niedoskonalosc. polecam.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciemneee

na zdjeciu sie tak wydaje. sa jasne naprawde jak patrzysz. ja np uzywam prawie najciemniejszego.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

pijana
pijana
  7 lutego 2011
Prinz
Prinz: Prinz

Narobiłeś mi ochoty na ten krążek, niedobryyyy :martuska: :rotfl:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Narobiłeś mi ochoty na ten krążek, niedobryyyy

ahahaha kupuj, nie jest drogi i żadnych podkładów mi juz nie potrzeba :D cerę mam masakryczną, trądzik + cienie pod oczami jak wampir i naprawdę daje ulgę.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.