latynoska6
latynoska6
  7 lutego 2011 (pierwszy post)

Potrzebuje pomocy;D chce zmienić wisiorek, ale nie mogę się zdecydować. Według was który jest ładniejszy?

1.

2.

madzia2143
madzia2143
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No dobra, ale nie ważne skoro dla większości jest tandetne to ok ja i tak kupie któreś z nich

to po co zakładasz temat skoro i tak jakiś wybierzesz? :woot:
animka
animka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no tak tylko pytam czemu tandetne?

bo ma je każda hot gimnazjalistka i można je kupić za 3 zł na odpuście. dlatego.
latynoska6
latynoska6
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to po co zakładasz temat skoro i tak jakiś wybierzesz?


Przeczytaj sobie temat, bo chyba chciałam znać opinie innych, ale ona mi raczej nic nie dala wiec muszę sama zdecydować. Rozumiesz?
latynoska6
latynoska6
  7 lutego 2011
animka
animka: bo ma je każda hot gimnazjalistka i można je kupić za 3 zł na odpuście. dlatego.


to jestem ciekawa jaka ty masz biżuterię ...
madzia2143
madzia2143
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytaj sobie temat, bo chyba chciałam znać opinie innych, ale ona mi raczej nic nie dala wiec muszę sama zdecydować. Rozumiesz?

po co Ci nasze opinie skoro i tak zrobisz swoje? Wg mnie zakłada się temat po to by się poradzić, a jeśli ktoś Ci radzi, że to jest tandetne to może warto rozejrzeć się za czymś innym?
latynoska6
latynoska6
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: po co Ci nasze opinie skoro i tak zrobisz swoje? Wg mnie zakłada się temat po to by się poradzić, a jeśli ktoś Ci radzi, że to jest tandetne to może warto rozejrzeć się za czymś innym?


No, ale akurat szukałam czegoś w necie i ze wszystkich spodobały mi się te 2. Mam kilka różnych wisiorków i chciałam tak na zmianę. A tu wszyscy piszą, że tandetne nie o taka rade i chodziło .....
animka
animka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to jestem ciekawa jaka ty masz biżuterię ...

na pewno zupełnie inną niż Ty.
anulka92nysa
anulka92nysa
  7 lutego 2011

pierwsze bardzo ładne ;]

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  7 lutego 2011

oba strasznie tanie.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Darunia511
Darunia511
  7 lutego 2011
Nie podobają mi się, jak już to drugi.
adra1992
adra1992
  8 lutego 2011

Mam podobne ( ale ładniejsze :mrgreen: ) do obydwóch.
Co prawda pierwszy mam cały w srebrne diamenciki i bez tego srebrnego paska po środku ( od mamy :zakochany: )
A drugi mam z fioletowymi i srebrnymi na przemian.

Ja preferuje ten pierwszy, choć z reguły nosze obydwa naraz ( na jednym łańcuszku) pierwszy nałożony na drugi i wygląda dobrze moim zdaniem.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  9 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Według was który jest ładniejszy?

Żadnego bym nie wybrała :nie:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.