takieblablabla
takieblablabla
  5 lutego 2011 (pierwszy post)

Witam Was Kochani;)

idę dziś na impreze :zakrecony: niby no karnawałową.
i mam zamiar ubrać sobie czarną sukienkę bez ramiączek z delikatnymi "kamyczkami" czy "świecidełkami" na dekoldzie, mniej wiecej do połowy ud. (stwierdziłam, że ten kolor zawsze w modzie będzie i dodatkowo wyszczupli mnie ;D ), podobną do tej z lewej: http://i.pinger.pl/pgr352/d8f53cc7001069514bc35cc6/sukienki1.JPG
do tego czarne buty i coś na górę, jakiś żakiecik czy kardigan. a pończochy najprawdopodobniej beżowe :)

moje pytanie brzmi co z makijażem?
czy oczy pomalować na kolor który się bedzie odbijał od czerni lub stonowany, albo raczej ciemny - w odcieniach czerni?

Martittaaaaa
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  5 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

ten ostatni, fioletowy - BOSKI!!! :zakochany:
Zadziora
Zadziora
  5 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moje pytanie brzmi co z makijażem? czy oczy pomalować na kolor który się bedzie odbijał od czerni lub stonowany, albo raczej ciemny - w odcieniach czerni?

Ja bym zaszalała i zrobiła mocny ciemny makijaż, coś ala ten:





i różowy błyszczyk na usta :zakochany:
Damjan
Damjan
  5 lutego 2011
Zadziora
Zadziora: Ja bym zaszalała i zrobiła mocny ciemny makijaż, coś ala ten:

Nie wiem dlaczego ale takie coś u kobiet mi sie nie podoba...
Zbyt ponure dla mnie i nie jest to ladne.
Zadziora
Zadziora
  5 lutego 2011
Damjan
Damjan: Nie wiem dlaczego ale takie coś u kobiet mi sie nie podoba... Zbyt ponure dla mnie i nie jest to ladne.

Nie znasz się ;p jak dla mnie do podkreślają oko o!
folkemon
folkemon
  5 lutego 2011

świecidełka na dekoldzie to dobry pomysł do tej sukienki. No i pamiętaj, że jakiś fajny perfum też się przyda !

pijana
pijana
  5 lutego 2011

Dekolcie !!!

Jasmina
Jasmina
  5 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moje pytanie brzmi co z makijażem?

Srebrno-czarny smoke eyes będzie najlepszy :) Do tego kreska eyelinerem na górnej powiece :) Rozświetl wewnętrzny kącik oka białym cieniem lub białą kredką :)
LadyGriffin
LadyGriffin
  5 lutego 2011

mysle,ze pierwszy ze snobki bylby w sam raz, 3 jest bardzo ladny ale wygladalabys w nim jak krolowa ciemnosci ;D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.