Nivriti
Nivriti
  3 lutego 2011 (pierwszy post)

Cześć!
Proszę o pomoc w znalezieniu butków.
Chodzi mi o damskie tenisówki, które będą się fajnie komponowały np. z dżinsami i jakąś obcisłą bluzką. Mogą być za kostkę, mogą być przed. Widziałam jedną parkę w House, jednak coś mi w nich nie pasowało. Najlepiej żeby miały szary kolor. I nie mam na myśli typowych trampków, które dzieci ubierają w podstawówce na WF :) tylko o takie, w których można też fajnie wyglądać i żeby były wygodne. Najlepiej, zeby nie były zbyt drogie.

Druga sprawa
Na brodzie, prawie dokładnie w linii pod kącikami ust mam dwa miejsca, w których robi mi się sucha skóra. Co za cholerstwo?? I jak to zlikwidować? Trzyma się już kilka dni. Na noc używam codziennie kremu nawilżającego.

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam :)

Darunia511
Darunia511
  3 lutego 2011
ja bym nie kupiła w Housie butów sportowych, bo pewnie się zniszczą raz dwa.
Etnies, Reebok, DC, Fox, Adio, Vans, Osiris, Quicksilver - tych firm buty bym przeglądała.
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  4 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Etnies, Reebok, DC, Fox, Adio, Vans, Osiris, Quicksilver

plus conversy ;d
minimalneuczucia
minimalneuczucia
  4 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Darunia511:Etnies, Reebok, DC, Fox, Adio, Vans, Osiris, Quicksilver plus conversy ;d

najbardziej conversy, fred perry też mają czasami fajne trampy
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Druga sprawa Na brodzie, prawie dokładnie w linii pod kącikami ust mam dwa miejsca, w których robi mi się sucha skóra. Co za cholerstwo?? I jak to zlikwidować? Trzyma się już kilka dni. Na noc używam codziennie kremu nawilżającego

Ja to kiedyś miałam ale chyba jakies 6 lat temu i poszłam z tym do dermatologa i dostałam jakąś maść i zniknęło. A mój narzeczony jakiś rok temu i też nie chciało zejść ale w końcu samo ustąpiło. nie wiem co to a też mnie zastanawia :woot:
Rosalie
Rosalie
  4 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko o takie, w których można też fajnie wyglądać i żeby były wygodne. Najlepiej, zeby nie były zbyt drogie.

Conversy - około 150 zł musisz liczyć. Ale są naprawdę dobre.
Poza tym, mam tenisówki Atmosphere (podobne były też w H&M) które sobie zachwalam - lecz na lato. (Około 20zł)


W zwykłym obuwniczym kupiłam podobne do tych:

(około 35zł) i bardzo fajnie łączą się z wszystkimi typami koszulek - od obcisłych do nietoperzy. Do spodni też bezproblemowo - czy baggy czy rurki są dobrym połączeniem.

Polecam też coś podobnego do tych:

(około 40-60zł)
Możesz zajrzeć też do CCC, prawdopodobnie będą mieć coś fajnego i nie za bardzo drogiego.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co za cholerstwo?? I jak to zlikwidować?

Mam coś podobnego na ręku, to może być niedobór witamin, lub coś skórnego. Radzę wizytę u dermatologa. :-)
Transcendencja
Transcendencja
  4 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć!

Cześć :zakochany:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  4 lutego 2011

Najlepsze z Atmosphere :tak: na allegro za 10 zł, albo poszukaj jakichś w h&m.

Konto usunięte
Konto usunięte: Na brodzie, prawie dokładnie w linii pod kącikami ust mam dwa miejsca, w których robi mi się sucha skóra. Co za cholerstwo?? I jak to zlikwidować? Trzyma się już kilka dni. Na noc używam codziennie kremu nawilżającego.

Problem mam podobny :mrgreen:
Witamina A
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
adra1992
adra1992
  4 lutego 2011
Rosalie
Rosalie: Conversy - Poza tym, mam tenisówki Atmosphere (podobne były też w H&M) które sobie zachwalam - lecz na lato. (Około 20zł) http://images44.fotosik.pl/134/dd349f56a2cb195dmed.jpg


3 euro w Dublinie :rotfl:
pinheiros
pinheiros
  4 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3 euro w Dublinie

u nas po 10 zł na allegro:woot:
luk7
luk7
  4 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi mi o damskie tenisówki, które będą się fajnie komponowały np. z dżinsami i

Nivriti
Nivriti
  4 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja to kiedyś miałam ale chyba jakies 6 lat temu i poszłam z tym do dermatologa i dostałam jakąś maść i zniknęło. A mój narzeczony jakiś rok temu i też nie chciało zejść ale w końcu samo ustąpiło. nie wiem co to a też mnie zastanawia

dzisiaj koleżanka mi powiedziała, ze to liszaj czy cos takiego, zaraz sprawdze na necie :woot:

Rosalie
Rosalie: Polecam też coś podobnego do tych:

Te fajne! to z ccc?

Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć

siemanko :) jeszcze mnie pamietasz? :woot:

Sylvinka
Sylvinka: Najlepsze z Atmosphere na allegro za 10 zł, albo poszukaj jakichś w h&m.

zaraz popatrze na allegro

dzieki za rady kochani :)
Zadziora
Zadziora
  5 lutego 2011

Teraz chyba trampki wyszły z mody? Bo nie widuję ich w sklepach :woot:

Rosalie
Rosalie
  5 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Te fajne! to z ccc?

Były podobne też, z resztą teraz wszędzie takie możesz dostać.
To akurat nie zdjęcie tych z CCC, bo nie mogłam znaleźć ;-))

Konto usunięte
Konto usunięte: dzieki za rady kochani :)

Nie dziękuj, odpłacisz w łożu. :ninja:
Transcendencja
Transcendencja
  5 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: siemanko :) jeszcze mnie pamietasz?

Oczywiście że pamiętam . Byle kogo nie zapamiętuję :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.