latynoska6
latynoska6
  3 lutego 2011 (pierwszy post)
Jest jedną z najpiękniejszych peruwiańskich siatkarek. Planuje wystartować w wyborach Miss Reef Peru 2011 - na... najseksowniejszą pupę Ameryki Łacińskiej. Jak wam się podoba kobiety z podobną figurą czyli szczupła z pokaźnym tyłkiem? Wolicie taki typ figury czy super chude dziewczyny?

A oto kilka fot Mirandy




TheWitch
TheWitch
  3 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wam się podoba kobiety z podobną figurą czyli szczupła z pokaźnym tyłkiem?

nie podobaja w ogole, jesli nie sa proporcjonalne.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wolicie taki typ figury czy super chude dziewczyny?

wole szczuple dziewczyny.

a tak w ogole to brzydka jest.
lavagirl
lavagirl
  3 lutego 2011

Figurkę ma spoko, ale z buzi nie powala.

ajsz
ajsz
  4 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wam się podoba kobiety z podobną figurą czyli szczupła z pokaźnym tyłkiem?

Lubię, lubię, lubię.

Podoba mi się ta figura mimo iż nie jest proporcjonala,
po prostu lubię duże tyłki.

Co do wyborów miss, jakoś jej tam nie widzę, nie z tą twarzą.
Jasmina
Jasmina
  4 lutego 2011

Figurę ma niezłą, podoba mi się taka. Tylko ta jej twarz za ciekawa nie jest :and:

ToxicRat
ToxicRat
  4 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kwestia wzrostu ?

Na przykład.
Ale wyobraź sobie pannę wzrost 175, cycki w obwodzie 90, tali ok 70, i dupsko 130 :D
adra1992
adra1992
  4 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wam się podoba kobiety z podobną figurą czyli szczupła z pokaźnym tyłkiem?

Kształt tyłka fajny ale moim zdaniem za duży.
Jakby była troche grubsza, albo miała większe cycki - lepiej.
pinheiros
pinheiros
  4 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest jedną z najpiękniejszych peruwiańskich siatkarek.

chyba plażowych, bo z halowej to jej nie kojarzę:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wolicie taki typ figury czy super chude dziewczyny?

może ''super chude dziewczyny'' nie, ale też nie z takim ''bagażem'' jak pani Miranda, na siatkarkę to troszkę za duża mi się wydaję tu i ówdzie
jeżeli chodzi o idealną figurę to siatkarka Jaqueline Carvalho moim zdaniem takową posiada
pokahontazz
pokahontazz
  4 lutego 2011

ależ ma te poślady!

latynoska6
latynoska6
  4 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: może ''super chude dziewczyny'' nie, ale też nie z takim ''bagażem'' jak pani Miranda, na siatkarkę to troszkę za duża mi się wydaję tu i ówdzie jeżeli chodzi o idealną figurę to siatkarka Jaqueline Carvalho moim zdaniem takową posiada


Ale wysoka jest bo ma aż 186 cm wzrostu
Zadziora
Zadziora
  5 lutego 2011

Tyłek ma spory, ale figura jest dość masywna i taka ładna nie jest. Jak dla mnie szału nie ma.

Tricia
Tricia
  5 lutego 2011

raczej odrobinę za duża...ale zakładając, że ma tyłek w porządku to te piersi... nie ma się czym chwalić >.<

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale wysoka jest bo ma aż 186 cm wzrostu

o!! i kolejny minus...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.