Jasmina
Jasmina
  2 lutego 2011 (pierwszy post)

Cześć :)

Szukam naprawdę dobrego, intensywnie nawilżającego balsamu do ciała. Ostatnio skóra na ciele mi się przesuszyła i jest mała tragedia :and: Co polecacie ?

Darunia511
Darunia511
  2 lutego 2011
Jasmina
Jasmina: Cześć :) Szukam naprawdę dobrego, intensywnie nawilżającego balsamu do ciała. Ostatnio skóra na ciele mi się przesuszyła i jest mała tragedia Co polecacie ?

La Roche-Posay Lipkar balsam AP świetny!!!
mmaryjka
mmaryjka
  2 lutego 2011

la roche posay lipikar, masło do ciała z imbirem phenome, albo jogurt do ciała stenders.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  2 lutego 2011
Jasmina
Jasmina:

mi pomagał czerwony garnier, ale nie mam aż tak bardzo suchej skóry :-)
i neutrogena, taka z pompką jak się nie mylę
ZacnyUser
ZacnyUser
  2 lutego 2011

Neutrogena Formuła Norweska. :tak:

W reklamie mówią, ze jest najlepszy(:w00t:), [color=white]sam tez czasem używałem w zimę. :ssh:

zelka
Posty: 6563 (po ~68 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 44
zelka
  2 lutego 2011

ja i moja mama od bardzo długiego czasu używamy z dove, dla mnie naprawde swietny:)

Life more, think less
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  3 lutego 2011

Neutrogena tak jak już koleżanki powiedziały lub Emolium. Ten drugi poleciła mi lekarka, bo skóra leciała ze mnie płatami :O

voiceontheradio
voiceontheradio
  3 lutego 2011

biotherm jest BARDZO dobry, ale skoro chcesz tańszy to lipikar z lrp

QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  3 lutego 2011
gagulina
gagulina: Emolium

o tak. plus możesz do kąpieli dodawać to:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 lutego 2011
Jasmina
Jasmina: Szukam naprawdę dobrego, intensywnie nawilżającego balsamu do ciała. Ostatnio skóra na ciele mi się przesuszyła i jest mała tragedia Co polecacie ?

:pavarotti:
A bo nie :P

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.