Kalinoska21
Kalinoska21
  2 lutego 2011 (pierwszy post)

Hej! Mam dość spory problem z rozdwajającymi się paznokciami :and: Na studniówkę przykleiłam sobie tipsy po ich zdjęciu paznokcie zaczęły mi się rozdwajać... jak już delikatnie odrosną muszę je spiłować, bo zaczynają się rozdwajać na nowo... wcześniej miałam ten sam problem, ale minął :zonk: znacie na to jakieś sposoby?

monia7292
monia7292
  2 lutego 2011

teraz zadbaj o ich pielęgnacje- obcinaj je krótko, nie zapuszczaj, maluj odżywkami do paznokci i unikaj przez jakiś czas zwykłych lakierów. Daj im czas do odbudowania :)

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: znacie na to jakieś sposoby?

Dziewczyny na forum często polecają odżywkę Herome.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

razotka
razotka
  2 lutego 2011

zmień pilnik najlepiej na papierowy,
jedz regularnie galaretkę (jedna dziennie)
rób maseczki z parafiny, nawilżaj odpowiednim kremem.
Po 2-3 tygodniach powinny być jakiekolwiek efekty dopiero.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  2 lutego 2011

Też tak miałam jeszcze niedawno ;-)
Papierowy pilnik, nie zapuszczaj długich i przez jakiś czas odstaw lakiery, albo zakup bezbarwny z milo bo ma on multiwitaminy które wspomagają paznokcie.

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Fieska
Fieska
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej! Mam dość spory problem z rozdwajającymi się paznokciami Na studniówkę przykleiłam sobie tipsy po ich zdjęciu paznokcie zaczęły mi się rozdwajać... jak już delikatnie odrosną muszę je spiłować, bo zaczynają się rozdwajać na nowo... wcześniej miałam ten sam problem, ale minął znacie na to jakieś sposoby?


Odżywka z calcium, witaminy i cierpliwości, i czasu.
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jedz regularnie galaretkę (jedna dziennie)

taką zwykłą do deserów ? :woot:
mmaryjka
mmaryjka
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: znacie na to jakieś sposoby?

od środka no i odpowiednie odżywki. herome albo peggy sage. obie bardzo dobre, ale peggy sage chyba na rozdwajające się lepsza. kiedyś mi się rozdwajał jeden paznokieć, po 3tyg kuracji było już dużo lepiej, a jak odrósł nowy to całkiem przestał mi się rozdwajać.
frajerka
frajerka
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej! Mam dość spory problem z rozdwajającymi się paznokciami Na studniówkę przykleiłam sobie tipsy po ich zdjęciu paznokcie zaczęły mi się rozdwajać... jak już delikatnie odrosną muszę je spiłować, bo zaczynają się rozdwajać na nowo... wcześniej miałam ten sam problem, ale minął znacie na to jakieś sposoby?

PODOBNO pomaga moczenie w soku z cytryny i oleju z oliwek , nigdy nie próbowałam tego.
ZacnyUser
ZacnyUser
  3 lutego 2011

Nie wierzę, że nikt od 1990 roku nie zadał takiego pytania w necie. :mrgreen:

Zacznij obgryzać. :tak:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.