bent
bent
  1 lutego 2011 (pierwszy post)

dobry tonik oczyszczający skórę problemową skłonną do wyprysków, mogłybyście coś polecić? (mile widziane ceny)

no i jeszcze tak przy okazji żel, piling czy jakieś inne cudo

Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  1 lutego 2011

Może hydrolat oczarowy? Sama nie używałam, mam zamiar kupić, ale słyszałam dobre opinie. Sklepy zielarskie lub internet, cena zależy od ilości, tu po 12zł http://www.biochemiaurody.com/sklep/hydrolathamamelis.html

A.

voiceontheradio
voiceontheradio
  1 lutego 2011
Elph06
Elph06: Może hydrolat oczarowy?

Jest dobry, ale jakoś nie bardzo oczyszcza według mnie, raczej łagodził skórę

Konto usunięte
Konto usunięte: dobry tonik oczyszczający skórę problemową skłonną do wyprysków, mogłybyście coś polecić? (mile widziane ceny)

iwostin purritin
ja zapłaciłam 27 złotych
Rosalie
Rosalie
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobry tonik oczyszczający skórę problemową skłonną do wyprysków, mogłybyście coś polecić?

Ja sprowadzam sobie z Niemiec, toniki łagodzące lub oczyszczające z serii Balea YOUNG, dorwiesz je w drogeriach DM. Taka 'impreza' kosztuje mnie z przesyłką i wszystkim około dwie dyszki, sam tonik nie jest drogi, bo wyjdzie jakieś 8-12 zł ;-)
+ Na photoblogu i na youtube (TEN SAM FILMIK!) Kate89 radzi jak pielęgnować skórkę skłonną do wyprysków i pokazuje czym ona to robi, można wzorować się i na tym.
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

też miałam problemy z cerą . od kiedy uzywam toniku z ziaji ( 5zł) i zelu z oriflame za coś ok 15 zł. cere mam z głowy. dziwne, nie ?
oOmilenaoO
oOmilenaoO
  2 lutego 2011

Czesc jestem tu nowa ,tez mam problemy ze skora, moze pomoze ci to samo ci mi

Konto usunięte
Konto usunięte: dobry tonik oczyszczający skórę problemową skłonną do wyprysków

ja ostatnio skusilam sie na tonik z firmy syis ktory polecila mi znajoma kosmetyczka (wydatek nie wielki bo niecale 24zł na allegro)

Konto usunięte
Konto usunięte: okazji żel, piling czy jakieś inne cudo

Widzialam tez na allegro peeling enzymatyczny z tej firmy ale szczerze mowiac nie testowalam go jeszcze (jak przybedzie mi troche kasy to na pewno kupie) poniewaz z toniku jestem bardzo zadowolona i stosuje go juz 2 tydzien
frajerka
frajerka
  2 lutego 2011

Garnier ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.