kama171717
kama171717
  29 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witam wszystkich:). Od dłuższego czasu szukam odpowiedniego podkładu dla mojej cery. Mam cere mieszaną która po paru godzinach już sie świeci:(. Koleżanka poleciła mi ten podkład maybelline dream matte mousse
http://www.moda.pl/p187903,maybelline-new-york-dream-matte-mousse-matujacy-podklad-w-musie-nude.html

SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

no ja teoretycznie nie potrzebuje żadnego krycia - ważne by był extra jasny podkład a niestety czy z L'oreala czy z innej firmy trudno jest i dobrać.
a Revlona nie będę próbować bo nie mam komu oddać tego podkładu nawet czy siostrze bo ona to już ma zawsze ostatnie odcienie bo jest tak opalona :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja teoretycznie nie potrzebuje żadnego krycia - ważne by był extra jasny podkład a niestety czy z L'oreala czy z innej firmy trudno jest i dobrać. a Revlona nie będę próbować bo nie mam komu oddać tego podkładu nawet czy siostrze bo ona to już ma zawsze ostatnie odcienie bo jest tak opalona :D

ja krycie w sumie też nie, ważniejsze dla mnie jest zmatowienie skóry bo mam masakre ;-)
Revlon drogi :woot:
kama171717
kama171717
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja znowu nie przepadam, kazdy musi znalezc cos dla siebie, nie ma, ze cos jest najlepsze a cos najgorsze, nie ma kosmetyku ktory będzie budził 100% zadowolenia. ;_)

Zgadza sie.Dla jednych dany kosmetyk się sprawdza i są zadowoleni inni nie.. nie ma reguły. Musimy same szukać i testować:mrgreen:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zgadza sie.Dla jednych dany kosmetyk się sprawdza i są zadowoleni inni nie.. nie ma reguły. Musimy same szukać i testowa

ogólnie - przerąbane :mrgreen:
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Revlon drogi

na allegro 35 zł ..
ale Rossman to chyba se przesadził z ceną bo bez promocji to 69 zł XD
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na allegro 35 zł .. ale Rossman to chyba se przesadził z ceną bo bez promocji to 69 zł XD

a to nie drogie :-)

rossman :szok:
kama171717
kama171717
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ogólnie - przerąbane

Gorzej :mrgreen:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale Rossman to chyba se przesadził z ceną bo bez promocji to 69 zł XD

ja tak dzisiaj miałam ze spodniami z Nike, tam gdzie kupiłam były ze 159 zł na 89 przecenione ale nie mieli XS rozmiaru i miała dać znać do 2 h czy sprowadzą, pojechałam dalej szukać to w innym centrum handlowym z 259 przecenione na 159 :szok: myslalam, ze to jakis zart... w koncu mieli w tym pierwszym i czekam az sprowadza ;d
animka
animka
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam cere mieszaną która po paru godzinach już sie śweci

ja osobiście polecam revlona albo maybelline dwufazowy z tym, że maybelline ma nietypowe odcienie trochę.
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

zapraszam do czytania moich wypocin :D :ziober2:
animka
animka
  29 stycznia 2011

a jakich kremów na dzień używacie?
ja mam mega problem ze świeceniem się, używałam z barwy kremu bo jedynie on dawał radę, ale okazało się, że bardzo mnie zapycha ;/

SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
animka
animka: a jakich kremów na dzień używacie?

Nie używam w ogóle :ziober2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 stycznia 2011
animka
animka: a jakich kremów na dzień używacie?

vichy normaderm (mam nadzieje ze dobrze napisalam nazwe)
kama171717
kama171717
  29 stycznia 2011
animka
animka: a jakich kremów na dzień używacie? ja mam mega problem ze świeceniem się, używałam z barwy kremu bo jedynie on dawał radę, ale okazało się, że bardzo mnie zapycha ;/

Ja mam to samo :/ po użyciu kremu zaraz sie świece ..
animka
animka
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie używam w ogóle

właśnie to podobno jest błąd, ale ja teraz też nie używam :ssh: bo wszystko co matujące zatyka mi pory, niestety, oprócz podkładów matujących.

Konto usunięte
Konto usunięte: vichy normaderm (mam nadzieje ze dobrze napisalam nazwe)

coraz bardziej się nad nim zastanawiam, bo jeszcze go nie miałam. z tym, że boję się że znów będzie niewypał, 5 kremów mi leży prawie całych ;/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.