kama171717
kama171717
  29 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witam wszystkich:). Od dłuższego czasu szukam odpowiedniego podkładu dla mojej cery. Mam cere mieszaną która po paru godzinach już sie świeci:(. Koleżanka poleciła mi ten podkład maybelline dream matte mousse
http://www.moda.pl/p187903,maybelline-new-york-dream-matte-mousse-matujacy-podklad-w-musie-nude.html

kama171717
kama171717
  29 stycznia 2011

używałyście kiedyś tego podkładu??

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: maybelline dream matte mousse

używałam kiedyś i nie wspominam go zbyt dobrze :ninja:
kama171717
kama171717
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kama171717:maybelline dream matte mousse używałam kiedyś i nie wspominam go zbyt dobrze

dlaczego? co Ci w nim nie odpowiadało?:mrgreen:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego? co Ci w nim nie odpowiadało

Mnie bardzo denerwuje jak podkład po nałożeniu jest 'tłusty'. A z tego co pamiętam ten taki był i nic nie pomagał a też mam tłustą skórę a nawet pogarszał.
moonlight28
moonlight28
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: podkład maybelline dream matte mousse

dla mnie dramatyczny
dla mojej koleżanki znów idealny
także nie ma co się sugerować opiniami innych
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: także nie ma co się sugerować opiniami innych

no właśnie, ja tak miałam z maską, 99% chwaliło a mi nie pasowała ;-)
kama171717
kama171717
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie bardzo denerwuje jak podkład po nałożeniu jest 'tłusty'. A z tego co pamiętam ten taki był i nic nie pomagał a też mam tłustą skórę a nawet pogarszał.

Trudno jest znalezć odpowiedni podkład jak ma sie skórę tłustą:(.
A Ty jakiego używasz podkładu??
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Trudno jest znalezć odpowiedni podkład jak ma sie skórę tłustą:(. A Ty jakiego używasz podkładu??

Wiem coś o tym :ninja: ja przerobiłam większość, Ingloty, Rimmele, Maybelline, Vichy, Max Factor, i Loreal. A okazało sie, że pasuje mi.. Soraya :ninja:
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Czasami łapiemy się tych droższych a tutaj się okazuje, że daleko szukać nie trzeba. :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czasami łapiemy się tych droższych a tutaj się okazuje, że daleko szukać nie trzeba. :D

No własnie, ja z reguły nie patrzę na rzeczy mało znane, bardziej na te z wyrobioną marką, bo uważałam, że aby było skuteczne musi kosztować... A teraz coraz częściej kupuję rzeczy, na które wcześniej bym nie spojrzała.
Obiecałaś ostatnio temat :D i co? :-(
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Obiecałaś ostatnio temat :D i co? :-(

już piszę :D

ja np. bardzo lubie podkłady z Oriflame.
I nikt mi nie wmówi, że to gówna - używam mi nic nie zapycha i najważniejsze w MOIM ODCIENIU :zakochany:. :D
kama171717
kama171717
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: :Trudno jest znalezć odpowiedni podkład jak ma sie skórę tłustą:(. A Ty jakiego używasz podkładu?? Wiem coś o tym ja przerobiłam większość, Ingloty, Rimmele, Maybelline, Vichy, Max Factor, i Loreal. A okazało sie, że pasuje mi.. Soraya

Słyszałam właśnie o tym z Soraya. Dobrze matowi skróre? nie tworzy efektu,,maski"??
Zależy mi na tym żeby ładnie wyglądał na twarzy i zmatowił mi buzie aby sie tak nie świecił:(. W jakiej cenie go można kupić?? W rossmannie mogę go dostać?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze matowi skróre? nie tworzy efektu,,maski"??

Sam podkład z reguły nie zmatowi skóry, większość podkładów po nałożeniu jest błyszcząca, ich zadaniem nie jest matowić dosłownie - tak jak puder, tylko pochłaniać nadmiar sebum i/lub leczyć skórę jednocześnie. Ja go zawsze zmatowię pudrem sypkim z Inglota i długo wytrzymuje :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: W jakiej cenie go można kupić?? W rossmannie mogę go dostać?

Ok 18 zł.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: już piszę :D

no myśle :pavarotti: czekam :D

Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo lubie podkłady z Oriflame.

a ja znowu nie przepadam, kazdy musi znalezc cos dla siebie, nie ma, ze cos jest najlepsze a cos najgorsze, nie ma kosmetyku ktory będzie budził 100% zadowolenia. ;_)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.