latynoska6
latynoska6
  28 stycznia 2011 (pierwszy post)

Jaka jest najlepsza pasta wybielająca do zębów? Czy to prawda, że jedząc białe produkty np. ryż, mleko, jogurty naturalne itp. zęby staną się bielsze?
__________
Dobry krem do stóp nawilżający, zmiękczający, ale jakiś który długo zapewni nawilżenie, a nie taki, którego po godzinie już nie ma śladu...
__________

Kubolini
Kubolini
  28 stycznia 2011

na pastach sie nie znam, ale...

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to prawda, że jedząc białe produkty np. ryż, mleko, jogurty naturalne itp. zęby staną się bielsze?

ktos Cie musial perfidnie oklamac ;d
Jasmina
Jasmina
  28 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobry krem do stóp nawilżający, zmiękczający, ale jakiś który długo zapewni nawilżenie, a nie taki, którego po godzinie już nie ma śladu...

Lirene, Farmona :)
latynoska6
latynoska6
  28 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Farmona :)


Mam z tej firmy jeden krem i dla mnie taki sobie
Jasmina
Jasmina
  28 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam z tej firmy jeden krem i dla mnie taki sobie

Do stóp maja dobre kremy.
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  28 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka jest najlepsza pasta wybielająca do zębów?

sugerując się reklamami wszystkie są zayebiste ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to prawda, że jedząc białe produkty np. ryż, mleko, jogurty naturalne itp. zęby staną się bielsze?

hahaha :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobry krem do stóp nawilżający, zmiękczający, ale jakiś który długo zapewni nawilżenie, a nie taki, którego po godzinie już nie ma śladu...

pomocz stopy w ciepłej ale nie gorącej wodzie z solą. zetrzyj tarką zrób peeling. i zwykłym balsamem do ciała posmaruj. chyba że nie szkoda ci kasy to kup z neutrogeny. możesz jeszcze położyć dużą warstwę tłustego kremu, stopy zawinąć folią i załozyć grube skarpetki
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  28 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka jest najlepsza pasta wybielająca do zębów?

Nie zauważyłam żeby jakakolwiek działała cuda. No ale jak już to Blanx.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to prawda, że jedząc białe produkty np. ryż, mleko, jogurty naturalne itp. zęby staną się bielsze?

Pierwsze słyszę... Bzdura jakaś. Staną się mocniejsze ale nie bielsze.
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to prawda, że jedząc białe produkty np. ryż, mleko, jogurty naturalne itp. zęby staną się bielsze?

nie. jedyne co, to bedac na takiej bialej diecie twoje zeby nie beda sie przebarwiac, jak to robia gdy np pije sie kawe itp.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka jest najlepsza pasta wybielająca do zębów?

jak juz to blanx, ale naturalnego koloru zebow ci nie wybieli.
voiceontheradio
voiceontheradio
  28 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobry krem do stóp nawilżający, zmiękczający, ale jakiś który długo zapewni nawilżenie, a nie taki, którego po godzinie już nie ma śladu... __________

Rozgrzewający Phenome. :zakochany:
jego koszt to 89 złotych, ale jest cudowny.
Jewbacca
Jewbacca
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka jest najlepsza pasta wybielająca do zębów?

profesjonalny zabieg u stomatologa jest wart więcej niż tysiąc past.
co więcej - pasty wybielające szkodzą szkliwu i dziąsłom, nie mogą być używane codziennie.
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka jest najlepsza pasta wybielająca do zębów?

do wybielania zebów moge Ci polecić Białą Perłe - zobacz na allegro.
ToxicRat
ToxicRat
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka jest najlepsza pasta wybielająca do zębów? Czy to prawda, że jedząc białe produkty np. ryż, mleko, jogurty naturalne itp. zęby staną się bielsze?

Blen-a-med 3D White - ja z tej serii najbardziej lubię tą cytrynową, ale miętowe też są fajne.
Pierwsze słyszę o tym :woot: Co prawda, nabiał zawiera wapń i inne mikro- i makroelementy, ale o wpływie na kolor uzębienia nie słyszałam.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobry krem do stóp nawilżający, zmiękczający, ale jakiś który długo zapewni nawilżenie, a nie taki, którego po godzinie już nie ma śladu...

Neutrogena :zakochany:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.