latynoska6
latynoska6
  26 stycznia 2011 (pierwszy post)

Po jakim tuszu mieliście najdłuższe rzęsy?

Jasmina
Jasmina
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ponoć super

Ile kosztuje ? :>
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  27 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Ile kosztuje ? :>

ponad 100 zł.
ale własnie czytam o nim i nie ma dobrych opinie. a słyszałam ze jest luks
EngagedAngel
EngagedAngel
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tusz kosztuje 23,99 zł + 8zł koszt przesyłki razem 31,99zł a z Rossmannie 51,99 Na ej aukcji pisze ze produkt jest nowy oryginalny, ale czy tak na prawdę jest jak myślicie?

Ja zawsze kupuję tusze na allegro, bo wychodzi mi połowę taniej niż w drogerii nawet z przesyłką. Jak do tej pory nie miałam na co narzekać. Tusze były nowe i oryginalne. Od tych w sklepie różniły się tylko ceną. A czy Ty kupisz to już od Ciebie zależy:)
Jasmina
Jasmina
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ponad 100 zł. ale własnie czytam o nim i nie ma dobrych opinie. a słyszałam ze jest luks

A co on z rzęsami robi ?
mmaryjka
mmaryjka
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ponoć super

cętkowany jest zajebisty. milion razy lepszy od badziewnego diora, a jakoś super drogi też nie jest.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: cętkowany jest zajebisty.

naprawdę warto zainwestować?

w sumie według mnie to kawał kasy jak za tusz do rzęs.
ale może jeśli rzeczywiście jest taki bajeczny, to się opłaca.
mmaryjka
mmaryjka
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: naprawdę warto zainwestować?

najlepiej to jakbyś poszła do sephory i sobie go przetestowała na swoich rzęsach. ja mam proste, dość krótkie i ogólnie bardzo ciężko znaleźć mi tusz. ten jest dla mnie bardzo przyjemny, ale jeśli miałabym polecić mój numer 1 to zdecydowanie byłby to ten, z tym że nie każdemu będzie odpowiadała jego dość leista konsystencja
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Po jakim tuszu mieliście najdłuższe rzęsy?

Helena Rubinstein Spectacular Mascara, od dwóch lat moja ulubiona. Wydłuża bosko.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.