adra1992
adra1992
  21 stycznia 2011 (pierwszy post)

1) Jak dobrać kolor szminki?
Czytałam kilka artykułów w internecie, ale dalej nie wiem który odcień jest dla mnie ;o

Mam ciemnobrązowe włosy wpadający w bordowo-czerowny.
Zgniłozielone oczy.
Maluje je z reguły na złoto-czarno (delikatny złoty aż po brwi).
Mam pulchną twarz i jak użyje zbyt wyrazistej szminki a i oczy są 'dobitne' to wychodzi pączek z 3 rodzynkami :mrgreen:
Cere mam jasną.
Usta duże, dolna warga wręcz wygląda jak spuchnięta :D

Pozostać przy błyszczykach, czy polecacie jakiś kolorek ?

2) Jakiś sposób na blizne na łuku brwiowym?
Jak nie pomaluje całego oka aż do brwi widać ewidentną dziurę - bliznę (śmigałam na łyżwach :) ) więc z reguły ją zamolowywuję cieniami, ale wtedy pozostaje ciemna 'smuga'.
Jakieś sposoby?

3) Tak przy okazji... Gdzie się kupuje zwykłe igły do szycia? Pasmanterii w Dublinie jeszcze nie widziałam :woot: Gdzie jeszcze można nabyć?

4) Trochę nie w temacie.... Macie sposoby na naukę i koncentrację? Próbuje jakiejś herbaty " na skupiony umysł, z żeńszeńiem" czy jakoś tak, ale i tak kończy się na tym, że skupiam się na ścianie. Melisy próbowałam ale nie działa w tych kwestiach. Polecacie jakieś herbatki? Może zapachy? (Lubię naturalne sposoby)
Witaminki z wielorybków i innych stworzeń nie przełknę :ble:

Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1) Jak dobrać kolor szminki?

O, podepnę się, też jestem ciekawa. Zawsze podobały mi się 'cieliste' usta ale wyglądam w tym kolorze niezbyt fajnie;p

A.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Usta duże, dolna warga wręcz wygląda jak spuchnięta :D

No bez przesady :D Ja też mam takie i uważam, że są ładne : )

Konto usunięte
Konto usunięte: Pozostać przy błyszczykach, czy polecacie jakiś kolorek ?

Myślę, że błyszczyk w odcieniu beżu, jasny, byłby w porządku : )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pijana
pijana
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2) Jakiś sposób na blizne na łuku brwiowym? Jak nie pomaluje całego oka aż do brwi widać ewidentną dziurę - bliznę (śmigałam na łyżwach :) ) więc z reguły ją zamolowywuję cieniami, ale wtedy pozostaje ciemna 'smuga'. Jakieś sposoby?

Może jakiś korektor w płynie ? Jeśli malujesz się podkładem to o ton jaśniejszy.
Konto usunięte
Konto usunięte: Pozostać przy błyszczykach, czy polecacie jakiś kolorek ?

Jeśli nie chcesz powiększać i tak dużych już ust to szminka, ale nie wiem jaki kolor :woot: Nie znam się niestety.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  22 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2) Jakiś sposób na blizne na łuku brwiowym?

Ja też mam bliznę na łuku brwiowym, ale po Ospie przebytej w dzieciństwie, tylko ja niestety mam zaraz nad brwią, jak zależy mi, żeby jej nie było widać to nakładam grubo korektor :-)
Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  22 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pozostać przy błyszczykach, czy polecacie jakiś kolorek ?

przy wyrazistej szmince najlepiej mało pomalowane oczy. ja bym stawiała na beż, lub jakiś perłowy cień + eyeliner.
L3Xa
L3Xa
  22 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3) Tak przy okazji... Gdzie się kupuje zwykłe igły do szycia? Pasmanterii w Dublinie jeszcze nie widziałam Gdzie jeszcze można nabyć?

ja kupilam w kauflandzie :D
adra1992
adra1992
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kauflandzie

Nie widziałam w Dublinie Kauflanda... :(
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie widziałam w Dublinie Kauflanda... :(

ale jakies specyficzne potrzebujesz, czy jakiekolwiek?
jestem pewna, ze widzialam igly w Asdzie, czy nawet Poundlandzie :woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.