Biuna
Biuna
  20 stycznia 2011 (pierwszy post)

Jaki polecacie korektor na wypryski ?
Najlepsza odzywka do paznokci ? wygladajaca na paznokci mniej wiecej tak : http://www.nagelpaleis.nl/hilde%20met%20french.jpg
Jak pielęgnowac cere mieszana ? Czesto wyskakuja mi jakies niespodzianki..

SoDope
SoDope
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak pielęgnowac cere mieszana ? Czesto wyskakuja mi jakies niespodzianki..


żel do mycia twarzy/tonik obowiązkowi.
punktowo na niespodziewanki Benzacne 5%.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki polecacie korektor na wypryski ?

Zielony lub żółty jest dobry na mocno czerwone wypryski, świetnie niweluje kolor, na to nakładam puder sypki i nie ma śladu.
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak pielęgnowac cere mieszana ? Czesto wyskakuja mi jakies niespodzianki..

Jakiś dobry żel do mycia twarzy, tonik i krem lekko nawilżający :)
EngagedAngel
EngagedAngel
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepsza odzywka do paznokci ? wygladajaca na paznokci mniej wiecej tak :

w Rossmannie są takie z Wibo
Biuna
Biuna
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w Rossmannie są takie z Wibo

dzieki, zobacze :)

wiecie gdzie mozna otrzymac darmowe probki kosmetykow typy vichy, la roche, dermika ?
mmaryjka
mmaryjka
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: probki kosmetykow typy vichy, la roche, dermika ?

w aptece, chociaż w nie każdej są, ale w tych większych i tych które mają kosmetyki jednak zazwyczaj są.
malami81
malami81
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepsza odzywka do paznokci ? wygladajaca na paznokci mniej wiecej tak : http://www.nagelpaleis.nl/hilde%20met%20french.jpg

od razu mówię, że będzie ciężko znaleźć odżywkę o takim kolorze...
Ale jeśli już koniecznie chodzi Ci o taki mleczny kolorek to wypróbuj lakieru INGLOT optycznie wybielającego paznokcie. Lakier przywraca matowym i pożółkłym paznokciom zdrowy i naturalny wygląd. Zawiera olejek z wiesiołka i ekstrakt z zielonej herbaty.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak pielęgnowac cere mieszana ?

polecam obejrzeć filmik na youtube na kanale MAKIJAZEKASID o tytule ABC cery mieszanej.
Na pewno uzyskasz tam odpowiedzi na większość nurtujących Cię pytań. I dodatkowo powiem, że jest kilkanaście dziewczyn, które zastosowały się do rad tej Pani i chwalą sobie poprawę stanu swojej cery.
vampirediares
vampirediares
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki polecacie korektor na wypryski ?

a avonu - mistrz! lepszego nie miałam. To jedyny kosmetyk z avonu który u mnie działa zawsze w 100% dobrze
razotka
razotka
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wygladajaca na paznokci mniej wiecej tak : http://www.nagelpaleis.nl/hilde%20met%20french.jpg

a jesteś pewna, że na tych paznokciach jest odżywka?
ja używam nail tek II ale polecałabym III.
bezbarwna i paznokcie są matowe jakby po nałożeniu pierwszej warstwy ale śmiało na nią można nakładać lakier
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepsza odzywka do paznokci ?

Ślina rekina. Za opłatą także darmowe lizanie :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.