Jasmina
Jasmina
  20 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Cintia Dicker- brazylijska modelka


Trochę zdjęć:















Pytanie:

1. Co sądzicie o jej urodzie ? Podoba Wam się ?


Ja jestem po prostu nią zachwycona. Cudowna uroda, piękna twarz. Nic jej nie brakuje! :zakochany:

Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  20 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Co sądzicie o jej urodzie ? Podoba Wam się ?

Nie przepadam za piegami, nie dodają one uroku i nie wyglądają ślicznie ;). Nie mój typ.
Jasmina
Jasmina
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: z reszta na przykladzie tej rudej dziewczyny, ona reprezentuje klasyczna urode mimo, ze jest oryginalna - tak czy nie?

Jest, jest. Rozumiem o co Ci chodzi. Podobnie uważam. Rysy twarzy można mieć klasyczne, a typ urody oryginalny, mało powszechny w danym rejonie.

Dla mnie Amerie ma oryginalną urodę:




I jest boska :)
Jasmina
Jasmina
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Także.. tego.

Dla mnie i tak jest piękna :w00t:
mmaryjka
mmaryjka
  20 stycznia 2011

figurę ma fajną, natomiast nigdy nie zrozumiem dlaczego większość modelek ma krzywe oczodoły, opadające powieki etc. reasumując, nie jest zła, ale piękna też nie.

SoDope
SoDope
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego większość modelek ma krzywe oczodoły, opadające powieki

bo nie śpią :ziober2:
Fieska
Fieska
  20 stycznia 2011

@Jasmina:

Teraz tak oglądam katalog H&M i wpadło mi w oko, że modelowa dla tej nowej kampanii. :) W sumie aż tak źle nie wygląda.

SoDope
SoDope
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz tak oglądam katalog H&M i wpadło mi w oko, że modelowa dla tej nowej kampanii. :) W sumie aż tak źle nie wygląda.

no na tych zdjęciach nie wygląda źle.
ale to pierwsze co Jasmina wrzuciła .. no koszmar.
Fieska
Fieska
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no na tych zdjęciach nie wygląda źle. ale to pierwsze co Jasmina wrzuciła .. no koszmar.


Każdy ma gdzieś jakieś zdjęcie, gdzie wygląda okropnie, a wiadomo paparazzi często na takie zdjęcia polują, żeby zrobić komuś na niekorzyść.
moonlight28
moonlight28
  20 stycznia 2011

Piegi fajne
i tylko to

Jasmina
Jasmina
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to pierwsze co Jasmina wrzuciła .. no koszmar.

Tam chyba nie ma makijażu :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz tak oglądam katalog H&M i wpadło mi w oko, że modelowa dla tej nowej kampanii. :) W sumie aż tak źle nie wygląda.

Bardzo ładnie tam wygląda :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ma krzywe oczodoły,

Faktycznie, nawet nie zauważyłam :mrgreen:
SoDope
SoDope
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy ma gdzieś jakieś zdjęcie, gdzie wygląda okropnie, a wiadomo paparazzi często na takie zdjęcia polują, żeby zrobić komuś na niekorzyść.

tak wiem - ale tam jakoś nie widać żeby była zaskoczona :D.

Spróbuję ją przerobić w PS ..
Fieska
Fieska
  20 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Bardzo ładnie tam wygląda :)


W rankingu Vogue jest dzisiaj nawet na 4 miejscu :mrgreen:
Jasmina
Jasmina
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W rankingu Vogue jest dzisiaj nawet na 4 miejscu

Wow, nieźle :D
moonlight28
moonlight28
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: Klasyczna uroda charakteryzuja sie modelki "starej" daty tkj. Cindy, Claudia, Naomi, Eva, Linda itd.

Crawford i Evangelista były boskie, osobiście nie widzę teraz modelek które bym im dorównywały
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  20 stycznia 2011

Na 1 zdjęciu okropna, na paru innych dużo atrakcyjniejsza,ogółem rewelacji nie ma. A rude dziewczyny naprawdę są fajne, ale w szkole mam dużo ładniejszy przykład:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.