Jasmina
Jasmina
  20 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Cintia Dicker- brazylijska modelka


Trochę zdjęć:















Pytanie:

1. Co sądzicie o jej urodzie ? Podoba Wam się ?


Ja jestem po prostu nią zachwycona. Cudowna uroda, piękna twarz. Nic jej nie brakuje! :zakochany:

Fieska
Fieska
  20 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Ja ładniejszej rudowłosej nie widziałam :P


Miałam kiedyś pacjentkę. Miała jakoś 26 lat i piękne rude, długie włosy i kilka piegów na twarzy i ciemne oczy. Wyglądała niesamowicie.
Jasmina
Jasmina
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałam kiedyś pacjentkę. Miała jakoś 26 lat i piękne rude, długie włosy i kilka piegów na twarzy i ciemne oczy. Wyglądała niesamowicie.

Wierzę :) Szkoda, że ja jej nie widziałam :D
latynoska6
latynoska6
  20 stycznia 2011

Zazwyczaj nie podobają mi się rudowłose piegowate dziewczyny, ale kiedyś widziałam dziewczynę o takim typie urody i miała taka śliczną twarz, bardzo ładna była mimo tego ze piegowata i rudowłosa ;P

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jedynie koneserom się spodoba jej uroda


jest o niebo piekniejsza z tymi wlosami i piegami, ktore w tym przypadku sa jej ogromnymi zaletami od tych modelek co maja twarze jak kosmitki :ninja:

nie znam nazwisk, albo oczy jakies wielkie i glowa trojkatna, albo usta zacisniete jak do zyletki - FUJ

preferuje reprezentantki klasycznej urody :tak:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Jasmina
Jasmina
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: preferuje reprezentantki klasycznej urody

Ja preferuję raczej oryginalna urodę, choć i ta klasyczna może mi się podobać. Ale jednak od klasyki wolę oryginalność. :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: oryginalność. :)


jak zwal tak zwal, dla mnie to ufoludki :lol:
ale oczywiscie moga sie podobac :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Ale jednak od klasyki wolę oryginalność. :)


P.S. a tak poza tym to Kim reprezentuje klasyczny typ urody :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Bayje
Bayje
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: klasyczny typ urody

klasyczny typ urody tam w USa bo tam co druga tak wygląda.

U nas w Polsce klasyczny typ urody = Doda.
Jasmina
Jasmina
  20 stycznia 2011
massacre
massacre: P.S. a tak poza tym to Kim reprezentuje klasyczny typ urody

Kim to wyjątek :mrgreen: Jest piękna i nie musi mieć super oryginalnej urody. Ale np Amerie, coraz bardziej mi sie od Kim podoba :D
Jasmina
Jasmina
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: klasyczny typ urody tam w USa bo tam co druga tak wygląda. U nas w Polsce klasyczny typ urody = Doda.

To prawda.
Metaluga
Metaluga
  20 stycznia 2011

Na drugim zdjęciu tragedia.
Wory pod oczami, takie pajączki? To ile ona ma lat?

Rudzielec fajny, ale przeciętna.
Jedynie usta ma ładne.

Jasmina
Jasmina
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na drugim zdjęciu tragedia. Wory pod oczami, takie pajączki? To ile ona ma lat? Rudzielec fajny, ale przeciętna. Jedynie usta ma ładne.

Może tylko na tym zdjęciu tak wyszła mniej korzystnie.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Jest piękna i nie musi mieć super oryginalnej urody.


mam chyba inne pojecie klasycznej urody - klasyczna uroda to nie ta powszechna, przecietna. rowniez klasyczna moze byc oryginalna.
z reszta na przykladzie tej rudej dziewczyny, ona reprezentuje klasyczna urode mimo, ze jest oryginalna - tak czy nie?
klasyczny typ urody oznacza to, ze czlowiek ma regularne rysy twarzy - tylko to :)

Klasyczna uroda charakteryzuja sie modelki "starej" daty tkj.
Cindy, Claudia, Naomi, Eva, Linda itd.
te nowe sa oryginalne - nie znam ich nawet z nazwisk, bo swoim wygladem raczej mnie odpychaja, wg mnie nadaja sie co najwyzej do nowej serii Star Treka :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Metaluga
Metaluga
  20 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Może tylko na tym zdjęciu tak wyszła mniej korzystnie.

Nie wydaje mi się.
Ma je wszędzie, tylko na tym czwartym ma naciągnięte i wywalone przez program graficzny.
Także.. tego. :ziober2:
pijana
pijana
  20 stycznia 2011

Nie podoba mi się wcale :nie:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.