latynoska6
latynoska6
  18 stycznia 2011 (pierwszy post)

Jaki suplement diety na piękną skórę, włosy i paznokcie jest najlepszy? Temat jest o suplementach diety tak, wiec nie odpowiadać, że lepsza jest zróżnicowana dieta odpowiedzi na temat suplementów proszę ;)

FIGI PUSH - UP efekt brazylijski
takie jak tutaj

miala któras z was?

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  18 stycznia 2011

Wyciąg ze skrzypu polnego i pokrzywy :tak:

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki suplement diety na piękną skórę, włosy i paznokcie jest najlepszy?

Ja kiedyś brałam SkrzypoVite - bez efektów, Onozis - polepszył stan włosów ale czy paznokci? :woot:, teraz biorę Vitapil - kuracja przeciw wypadaniu włosów. Ale za krótko, aby móc ocenić działanie..
Podobno picie pokrzywy wzmacnia włosy. Ja piję już parę dni, nawet da się przyzwyczaić do smaku 'trocin' ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: FIGI PUSH - UP efekt brazylijski takie jak tutaj miala któras z was?


:szok: OHYDA!!! :szok: :zonk:
To nic innego jak wypchanie sobie majtek poduszką powiększającą.. To nie jest żaden PUSH-UP tylko jakby sztuczny pośladek.. Tak jak jest roznica miedzy wypchaniem stanika skarpetką a noszenie stanika PUSH-UP tak tutaj jest roznica miedzy majtkami opinającymi i modelującymi a tym sztucznym czymś... W zyciu bym tego nie ubrała nawet, gdybym miała wklęsły tyłek...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: FIGI PUSH - UP efekt brazylijski

A chcesz to zakupić? Nie lepiej jakieś majtki modelujące?
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  18 stycznia 2011

cynk dupeczko

assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki suplement diety na piękną skórę, włosy i paznokcie jest najlepszy?


skrzypovita - nie oczekuj jednak cudow, jesli masz w nosie zdrowy tryb zycia

Konto usunięte
Konto usunięte: FIGI PUSH - UP efekt brazylijski takie jak tutaj miala któras z was?


nie, nie potrzebuje na szczescie wypychaczy w zadnym miejscu na ciele
styka51
styka51
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki suplement diety na piękną skórę, włosy i paznokcie jest najlepszy?

Skrzyp polny i pokrzywa, jak wyżej :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: miala któras z was?

Nie.... Jak to nosić? usiąść?
Bleee...
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki suplement diety na piękną skórę, włosy i paznokcie jest najlepszy? Temat jest o suplementach diety tak, wiec nie odpowiadać, że lepsza jest zróżnicowana dieta odpowiedzi na temat suplementów proszę ;)

Tylko i wylącznie suplement cynku. Do tego możesz co drugi dzień napić się herbaty ze skrzypu polnego.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki suplement diety na piękną skórę, włosy i paznokcie jest najlepszy? Temat jest o suplementach diety tak, wiec nie odpowiadać, że lepsza jest zróżnicowana dieta odpowiedzi na temat suplementów proszę ;)

Centrum witamin :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

SoDope
SoDope
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki suplement diety na piękną skórę, włosy i paznokcie jest najlepszy?

Nie polece bo nic nie 'biorę' i nigdy nie brałam.
Babsy
Babsy
  18 stycznia 2011

bellisa mi nic nie dala, i nic wiecej jak dotad nie bralam.
na szczescie(?) mam duzy i chyba odstajacy tylek, wiec nie potrzebuje takich majtek:mrgreen:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.