IsabellaSwanCullen
IsabellaSwanCullen
  16 stycznia 2011 (pierwszy post)

hej, wiecie moze gdzie NA SLĄSKU moge znalezc znalezc sukienke chociaz podobna do tej, bo ze znajde identyczna to nawet nie licze...
co w ogole o niej sadzicie?
nadaje sie na studniowke, dla opalonej brunetki sredniego wzrostu ?

aha, allegro odpada, musze przymierzyc bo mam b.waska talie i wiekszy biust i ciezko mi znalezc sukienke z taka roznica -_-

Babsy
Babsy
  16 stycznia 2011

znam ten bol opadajacej sukienki na studniowce:D dalam sobie wcisnac w sklepie za luzny gorset, do ktorego nie doszylam ramiaczek, w dodatku nie zalozylam stanika i cyc mi falowal na wietrze:p wiec lepiej jakies ramiaczka doszyc.

guniab
guniab
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nadaje sie na studniowke, dla opalonej brunetki sredniego wzrostu ?

no chyba się nadaje, ale dla mnie wygląda typowo jak z targu ;P nie podoba mi się :(
pokahontazz
pokahontazz
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no nie wiem, na 18stce mojej siostry jedna z jej kolezanek miala wlasnie taka dopasowana sukienke (w ogole calkowicie, bo gora to byl gorset)

ja na swojej studniowce mialam gorset (:ble:), był idealnie dopasowany i mimo tego, ze ie mam cyckow (:smutny:) to się trzymał elegancko:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.