| Fotka.com
IsabellaSwanCullen
IsabellaSwanCullen
  16 January 2011 (pierwszy post)

hej, wiecie moze gdzie NA SLĄSKU moge znalezc znalezc sukienke chociaz podobna do tej, bo ze znajde identyczna to nawet nie licze...
co w ogole o niej sadzicie?
nadaje sie na studniowke, dla opalonej brunetki sredniego wzrostu ?

aha, allegro odpada, musze przymierzyc bo mam b.waska talie i wiekszy biust i ciezko mi znalezc sukienke z taka roznica -_-

Babsy
Babsy
  16 January 2011

znam ten bol opadajacej sukienki na studniowce:D dalam sobie wcisnac w sklepie za luzny gorset, do ktorego nie doszylam ramiaczek, w dodatku nie zalozylam stanika i cyc mi falowal na wietrze:p wiec lepiej jakies ramiaczka doszyc.

guniab
guniab
  16 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nadaje sie na studniowke, dla opalonej brunetki sredniego wzrostu ?

no chyba się nadaje, ale dla mnie wygląda typowo jak z targu ;P nie podoba mi się :(
pokahontazz
pokahontazz
  16 January 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no nie wiem, na 18stce mojej siostry jedna z jej kolezanek miala wlasnie taka dopasowana sukienke (w ogole calkowicie, bo gora to byl gorset)

ja na swojej studniowce mialam gorset (:ble:), był idealnie dopasowany i mimo tego, ze ie mam cyckow (:smutny:) to się trzymał elegancko:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.