Fieska
Fieska
  15 stycznia 2011 (pierwszy post)
Czteroletnia córka Tom'a Cruise i Katie Holmes.

















Witajcie!
Co myślicie na temat małej ikony mody?
Czy rozpieszczanie dzieci i robienie z nich wielkiej gwiazdy w wieku 4 lat będzie miało dobry wpływ na rozwój dziecka?
Suri ubiera się już jak prawdziwa modelka, high heels, torebka, trench coat...
Co pokaże w wieku 10 lat?


Pozdrawiam i miłego dnia,
Kamila. :)

pijana
pijana
  15 stycznia 2011

Jak wiadomo pan Tom jest równo poe*bany i jak widać udzieliło się też żonie. Szkoda dziecka, mamusia sobie zrobiła z niej laleczkę, którą przebiera milion razy dziennie, w ciuchy od projektantów i obcasy. Dla mnie żałosne do kwadratu, ale widocznie chcą wyhodować rozpieszczoną księżniczkę.

ToxicRat
ToxicRat
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie na temat małej ikony mody?

Dziecko jak dziecko.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy rozpieszczanie dzieci i robienie z nich wielkiej gwiazdy w wieku 4 lat będzie miało dobry wpływ na rozwój dziecka?

Nie widzę, by ktokolwiek zrobił z niej gwiazdę - dziecko jest ubrane drogo, owszem, ale czemu rodzice, którzy mają kasę, mają żałować dziecku dobrych, drogich ubrań?
Gwiazdą nie jest - jest znana mediom, bo ma znanych rodziców!

Konto usunięte
Konto usunięte: Suri ubiera się już jak prawdziwa modelka, high heels, torebka, trench coat.

A co w tym nienormalnego? Mała nosi to, co kupią jej rodzice.
Owszem, buty na obcasie to lekka przesada - po prostu są niezdrowe dla małych stópek dziecka.
W dzieciństwie też w kaloszach śmigałam - inaczej nie biegałabym po wszystkich kałużach na moim osiedlu:P
Płaszczyk też miałam. Naturalne futro - dokładniej rzecz biorąc.
Torebki też nosiłam, jak gdzieś szłam. Na przykład po to, żeby mieć gdzie schować portfelik z drobnymi, czy husteczki higieniczne.
A bawić się w piaskownicy chodziłam w sukienkach, w których inni rodzice dzieci by do kościoła prowadzili.
Nie widzę w tym nic nienormalnego - mała nie lata w sukience ledwie przykrywającej pupę, nie jest przebrana na siłę za dorosłą kobietę. Wygląda jak normalne dziecko, tylko, że ma droższe ubrania.

Z resztą - widząc ją w ślicznej skukience niedorobione dziennikarzyny napiszą, że dziecko jest przebierane za dorosłego, robi za modelkę i gwiazdę. Jakby rodzice ubrali ją w stare dżinsy i podkoszulek, to hieny napisałyby, że rodzice nie dbają o jej ubiór.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co pokaże w wieku 10 lat?

Pewnie kolejne drogie sukienki, płaszczyki i buciki. Tylko, że w wersji dla 10-cio latki.
Babsy
Babsy
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wiadomo pan Tom jest równo poe*bany i jak widać udzieliło się też żonie. Szkoda dziecka, mamusia sobie zrobiła z niej laleczkę, którą przebiera milion razy dziennie, w ciuchy od projektantów i obcasy. Dla mnie żałosne do kwadratu, ale widocznie chcą wyhodować rozpieszczoną księżniczkę.

to wlasnie mam na mysli:tak:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Suri ubiera się już jak prawdziwa modelka, high heels, torebka, trench coat...

Mają rodzice sos to się ubiera. A co będzie chciała robić w przyszłości to i tam sama sobie wymyśli.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Metaluga
Metaluga
  15 stycznia 2011

Dziecko jak dziecko, nie widzę nic jakiegoś szokującego w jej ubiorze.
Nawiasem mówiąc to ładna ta mała.

Rozpieszczanie? Wnioskujesz to po tym, że jest dobrze ubrana? A inne dzieci gwiazd?
Te tez będa od razy małymi ikonami mody? Bez jaj, co Ty pieprzysz..

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie na temat małej ikony mody?

Ikony mody ? Dziecko jak dziecko, rodzice kupują jej ładne drogie ubranka i takie, jakie sobie zamarzy i tyle.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy rozpieszczanie dzieci i robienie z nich wielkiej gwiazdy w wieku 4 lat będzie miało dobry wpływ na rozwój dziecka?

Nie wydaje mi się, ale ta dziewczynka jest ' sławna ' głównie przez to, że ma sławnych rodziców.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

abstractly
abstractly
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie na temat małej ikony mody? Czy rozpieszczanie dzieci i robienie z nich wielkiej gwiazdy w wieku 4 lat będzie miało dobry wpływ na rozwój dziecka? Suri ubiera się już jak prawdziwa modelka, high heels, torebka, trench coat... Co pokaże w wieku 10 lat?

1.Dziecko jak dziecko, ubrana lepiej od rówieśniczek, ale urodą się jakoś nie wyróżnia, ładna, ale widziałam dużo ładniejszych dziewczynek :)
2. Pewnie tak, chociaż nie wiadomo, w jakim stopniu.
3. O tym dopiero się przekonamy, ale jakoś mnie to aż tak nie interesuje..

Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam i miłego dnia,

Nawzajem :)
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  15 stycznia 2011

Jeśli chodzi o to dziecko,
to jest traktowane przez rodziców jak pieski przez Paris Hilton :and:
4 letnie dziecko, to dziecko, na nie obiekt dekoracyjny do noszenia butów na obcasie, czy malowania ust (przedostatnie zdjęcie?).

agoosiaaa
agoosiaaa
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy malowania ust (przedostatnie zdjęcie?).

z tym ze rownie dobrze mogla byc to po prostu pomadka ochronna.
mmaryjka
mmaryjka
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 4 letnie dziecko, to dziecko, na nie obiekt dekoracyjny

dokładnie.
od siebie mogę dodać, że szkoda dzieciaka bo rośnie kolejna lindsay lohan lub któraś z jej koleżanek.
randallflagg
randallflagg
  16 stycznia 2011

W tej białej sukieneczce rżnąłbym ją TAK mocno.
...ale za te szpilki tego nie zrobię. Co oni robią temu dziecku. :wtf:

agoosiaaa
agoosiaaa
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W tej białej sukieneczce rżnąłbym ją TAK mocno. ...ale za te szpilki tego nie zrobię. Co oni robią temu dziecku.

Jezu, Jacek :rotfl:

:ninja:
deeev
deeev
  16 stycznia 2011

sadze ze tego typu dzieci wystawione sa na nie lada stres... nie wiem czy maja prawdziwe dziecinstwo, nie wiem czy dzieki temu maja lepiej w zyciu... dzieki kasie opiekunow sa od malego w reklamowkach i mediach, - bo sa kreowane na przyszle gwiazdy lub pseudo-gwiazdy... coraz wiecej takich przypadkow jest, i w sumie to nic dziwnego jak sie ma wplywowych rodzicow, to pozniej sie doswiadcza tego typu spraw

Maryla
Maryla
  16 stycznia 2011

Szkoda dziecka, po prostu.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z tym ze rownie dobrze mogla byc to po prostu pomadka ochronna.

możliwe, nie wiem, dlatego napisałam znak zapytania :)
chociaz jak na teoretyczną pomadkę ochronną daje efekt pomalowania :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.