Fieska
Fieska
  15 stycznia 2011 (pierwszy post)
Czteroletnia córka Tom'a Cruise i Katie Holmes.

















Witajcie!
Co myślicie na temat małej ikony mody?
Czy rozpieszczanie dzieci i robienie z nich wielkiej gwiazdy w wieku 4 lat będzie miało dobry wpływ na rozwój dziecka?
Suri ubiera się już jak prawdziwa modelka, high heels, torebka, trench coat...
Co pokaże w wieku 10 lat?


Pozdrawiam i miłego dnia,
Kamila. :)

agoosiaaa
agoosiaaa
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie na temat małej ikony mody?

taka z niej ikona mody, jak z mojej dupy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy rozpieszczanie dzieci i robienie z nich wielkiej gwiazdy w wieku 4 lat będzie miało dobry wpływ na rozwój dziecka?

smieszne pytanie. nikt z niej nie robi gwiazdy - moze jej rodzice powinni nie miec nigdy dzieci tylko dlatego, ze juz przy urodzeniu beda znane.

Konto usunięte
Konto usunięte: Suri ubiera się już jak prawdziwa modelka, high heels, torebka, trench coat...

buhahaha. no fakt, powinni ja ubierac w worki na ziemniaki, wtedy nikt by sie nie rzucal, ze ma na sobie plaszcz.
i chyba kazde dziecko ma takie ''torebki'' z misiami i innymi rzeczami.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co pokaże w wieku 10 lat?

nic, tak jak nic teraz nie pokazuje.
machu221
machu221
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


widzę że ostro pojechałaś

ps. nowe fotki na jednej wygladasz jak po sylwestrze :P
agoosiaaa
agoosiaaa
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: widzę że ostro pojechałaś

nie pojechalam, ale smieszy mnie jechanie po czteroletniej dziewczynce, jakby to ona sama sie ubierala, sama sobie kupywala ubrania i jakby to byla jej wina, ze ma slawnych rodzicow, a glupi paparazzi nawet nie dadza jej sie w spokoju pobawic, do wszystkiego dorabiajac debilne teorie. w sumie szkoda mi dziecka

Konto usunięte
Konto usunięte: ps. nowe fotki na jednej wygladasz jak po sylwestrze :P

jak ja na sylwestra lezalam w lozku chora :P
machu221
machu221
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie pojechalam, ale smieszy mnie jechanie po czteroletniej dziewczynce, jakby to ona sama sie ubierala, sama sobie kupywala ubrania i jakby to byla jej wina, ze ma slawnych rodzicow, a glupi paparazzi nawet nie dadza jej sie w spokoju pobawic, do wszystkiego dorabiajac debilne teorie. w sumie szkoda mi dziecka


no fakt , ale lepiej założyć temat w innej formie może coś zmontuje

Konto usunięte
Konto usunięte: jak ja na sylwestra lezalam w lozku chora :P


a to nie wiem , no to jak po sexie :P
agoosiaaa
agoosiaaa
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no fakt , ale lepiej założyć temat w innej formie może coś zmontuje

zanim ona cos zmontuje to jeszcze dekada na luzie minie :P

Konto usunięte
Konto usunięte: a to nie wiem , no to jak po sexie :P

:rotfl:
ktore :woot:
machu221
machu221
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zanim ona cos zmontuje to jeszcze dekada na luzie minie :P


no ja już zmontowałem temat i tam musisz mi przyznać rację :P

Konto usunięte
Konto usunięte: ktore


to z otwartą buzią :D
Babsy
Babsy
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie na temat małej ikony mody? Czy rozpieszczanie dzieci i robienie z nich wielkiej gwiazdy w wieku 4 lat będzie miało dobry wpływ na rozwój dziecka? Suri ubiera się już jak prawdziwa modelka, high heels, torebka, trench coat... Co pokaże w wieku 10 lat? Pozdrawiam i miłego dnia, Kamila. :)

Rowniez zycze milego dnia:)
co do Suri, to uwazam ze dziecko po prostu nosi to, co jej kupią, i to Katie i Tomowi przewraca sie w glowie.
agoosiaaa
agoosiaaa
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja już zmontowałem temat i tam musisz mi przyznać rację :P

po czesci ci przyznalam :)

Konto usunięte
Konto usunięte: to z otwartą buzią :D

to jest zdjecie z doktora hydepark :tak:
agoosiaaa
agoosiaaa
  15 stycznia 2011

a w ogole co do tematu to tylko dodam, ze tak wlasnie ubieranych dziewczynek widze mnostwo na ulicach, a w sklepach sprzedaja wlasnie tego typu ubrania dla dzieci, wiec tak sie patrzac,. to jeslii surii sie tak ze do swojego wieku ubiera to jakies 90% malych dziewczynek sie zle ubiera.

machu221
machu221
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest zdjecie z doktora hydepark


acha :D:D
agoosiaaa
agoosiaaa
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: acha :D:D

nie ja to wymyslilam, wiec wiesz :D
machu221
machu221
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ja to wymyslilam, wiec wiesz :D


ok ok dobre dobre :P
Fieska
Fieska
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zanim ona cos zmontuje to jeszcze dekada na luzie minie :P


:woot:

Babsy
Babsy: co do Suri, to uwazam ze dziecko po prostu nosi to, co jej kupią, i to Katie i Tomowi przewraca sie w glowie.


Dobrze, że ty jedna zrozumiałaś przesłanie założonego tematu.

Konto usunięte
Konto usunięte: a w ogole co do tematu to tylko dodam, ze tak wlasnie ubieranych dziewczynek widze mnostwo na ulicach, a w sklepach sprzedaja wlasnie tego typu ubrania dla dzieci, wiec tak sie patrzac,. to jeslii surii sie tak ze do swojego wieku ubiera to jakies 90% malych dziewczynek sie zle ubiera.


Moim zdaniem buty na 5 cm obcasie w wieku 4 lat nie są normalnym ubiorem. Tak samo jak króciutkie sukienki i kalosze. Rodzice po prostu przesadzają i robią ze swoich dzieci wielkie sensacje. Wiadomo, że w tym wieku dziecko samo nie jest w stanie zdecydować co założy.
agoosiaaa
agoosiaaa
  15 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem buty na 5 cm obcasie w wieku 4 lat nie są normalnym ubiorem. Tak samo jak króciutkie sukienki i kalosze. Rodzice po prostu przesadzają i robią ze swoich dzieci wielkie sensacje. Wiadomo, że w tym wieku dziecko samo nie jest w stanie zdecydować co założy.

buty na obcasie nie sa, w tym sie moge zgodzic.
ale krotkie spodniczki - no ja cie prosze, chyba kazda mala dziewczynka jest tak ubierana:


a co do kaloszy to chyba sobie jaja robisz - one wlasnie dla takich dzieci sa NAJODPOWIEDNIEJSZE bo w koncu takie dzieci lubia sie bawic w kaluzach itp i tylko nienormalny rodzic ubralby dane dziecko wtedy w sandalki czy adidasy.

Konto usunięte
Konto usunięte:

myslalam, ze to o zmontowaniu czegos odnosil do suri, a on pisal ze sam bedzie montowal temat.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.