RobertoSolozabal
RobertoSolozabal
  12 stycznia 2011 (pierwszy post)

Hejka lamery,
Mam do was takie pytanie-nigdy nie bylem zelusiem,zwykle mialem krotkie wlosy albo czasem grzywke ale nie taka pedalska jak Bieberek czy inny ciotowaty mamlasik tylko normalna, jak wiekszosc kiedy nie chodzi do fryca, bo woli sobie pompowac np. bica,te. Otoz rozchodzi sie o to ze taki koles co ma ksywe Vizcaino bo mi kiedys z twarzy go przypominal na boisku i tak na niego wolalem chlopaki zalapali i wolali "Vizcaino, Vizcaino" albo czasami nawet ktos bardziej ogarniety krzyknal "Juan" (czyta sie Huan,dla nieogarków). No i on taki ogar w ogole na osiedlu co i jak czai przychodzi na bojo luka ogarnia teren przy sklepiku luka pod latarnia luka czy malolat nie przybywa itd.i on mi powiedzial ze w zelu wygladal bym zajebiscie bo zel budzi respekt na dzielni i co najwazniejsza zwieksza mozliwosc bliskosci reki dziewczyny w kierunku rozporka mego ze sie tak wyraze,hehehe. Ja generalnie mam takie wlosy jak piorun w rabarbar pierdo.lnal i takie troche dluzsze wiec probulem uzyc najpierw zelu takiego niebieskiego,a potem takiej pianki nie pamietam nazwy,nie chce mi sie isc do kibla. W kazdym razie nie jest to pianka,ktorej uzywal Njanka. Raczej predzej taki Caminero,ktory mowi do kazdego 'ty penero'. No ale mniejsza z tym-problem z tym,ze nie potrafie sobie uformowac odpowiedniego irokeza. Z przodu cos tam idzie ale dalej juz nie,nie wiem jak chwycic zel i jak ulozyc odpowiednio rece.Rozmasowac sobie na dloniach mocno ok,ale jakie potem ruchy reka robic? Bo masowanie wlosow nic nie dalo. Pomozcie,jak ktos pomoze to czesc mu, chwala,Vamos, bedzie moze jak Ruy Ramos.

NiePolubieCie
NiePolubieCie
  12 stycznia 2011

nie chce mi sie tego czytać ;/
ale powiem że dobre żele mają fryzjerzy i moi koledzy u fryzjera właśnie zamawiają

abstractly
abstractly
  12 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozmasowac sobie na dloniach mocno ok,ale jakie potem ruchy reka robic? Bo masowanie wlosow nic nie dalo.

grzebieniem możesz. :ninja:
Fafele
Fafele
  12 stycznia 2011

Musisz robić bardzo zamaszyste i odważne ruchy i musisz być zdecydowany na to, że fryzura ma mieć moc większą niż ofensywa Lecce w tym sezonie. W innym wypadku niespodziankę możesz sprawić raz na jakiś czas (przy krótkich włosach), tak jak zawodnicy Lecce po meczu z Lazio. Mając długie włosy także możesz zaprezentować international level!

agoosiaaa
agoosiaaa
  12 stycznia 2011

dodaj do zelu ekstraktu z moscirzebu, wtedy bez wysilku bedziesz w stanie ulozyc wlosy, wrecz bedziesz mogl po prostu pomyslec o fryzurze, ktora chcialbys miec na glowie, a wlosy sie same do niej uloza :tak:

RobertoSolozabal
RobertoSolozabal
  12 stycznia 2011

A ten moscirzeb to gdzie mozna nabyc? W kiosku ruchu da rade?
Nie no ale jak grzebieniem-co to da,skoro nie wiem jak rece do tego ulozyc.Powinna byc jakas instrukcja do tego na necie bo to nie jest takie proste.
A na fryca szkoda mi kasy co prawda mam kumpla ksywe ma Ninja bo czesto robi rozne akcje, napady itd. to on jest frycem ale on ma kaca codziennie i jak myje wlosy swoim pacjentom to robi oprysk piwny a potem strzyze jak losos w zupie galaretowej

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.