KostkaCzekoladyy
KostkaCzekoladyy
  12 stycznia 2011 (pierwszy post)

yoo.
a więc tak
niebawem lato !xd
a mój strój kąpielowy jest biało-szary a teraz jakby trochę zżółknął pewnie od chloru
macie jakieś sposoby żeby go wybielić?
proszę o pomoc. ;)
pzdr.

DomesticGoddess
DomesticGoddess
  12 stycznia 2011

Vanish, a jak całkowicie zżółkło to lepiej kup nowy :)
Ew. możesz go odświeżyć przerabiając - dodając parę cekinków, naszywek.. etc

KostkaCzekoladyy
KostkaCzekoladyy
  12 stycznia 2011
massacre
massacre: miec stroj kapielowy na basen, oddzielny do plywania w morzu/ jeziorze i oddzielny do opalania.

tak i moze jeszcze oddzielne na wakacj 1 np do francji 2 do włoch tak.?

/kurcze tamten post z innego konta.;/ /
KostkaCzekoladyy
KostkaCzekoladyy
  12 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak całkowicie zżółkło

nie nie jest bardzo..
tylko różnice troche widac bo był biały..
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak i moze jeszcze oddzielne na wakacj 1 np do francji 2 do włoch tak.?


nie przesadzaj.
buty tez zmieniasz w zwiazku z tym co w nich robisz, czy idziesz na randke, dyskoteke, do kosciola, czy pobiegac do lasu... a nie w zwiazku z tym do jakiego kraju na wakacje jedziesz.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  12 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko różnice troche widac bo był biały..

Na przyszłość będziesz wiedziała że białe stroje kąpielowe są 'jednoroczne' :ziober2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na przyszłość będziesz wiedziała że białe stroje kąpielowe są 'jednoroczne'


zwlaszcza jak je sie ubiera na basen pelen chloru :tak:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

KostkaCzekoladyy
KostkaCzekoladyy
  12 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: białe stroje kąpielowe są 'jednoroczne'

tak

ja raczej pytalam o sposoby własnie zeby takie nie były ale nie wnikam.

reszcie dziękuje
AnnoyingOrange
AnnoyingOrange
  12 stycznia 2011
Przepraszam, ze muszę się posuwać do crackingu, ale dostałem bana, na którego nie zasłużyłem!

Chcę, żebyście wiedzieli, do czego posuwają się FP. Nie wiedząc o co chodzi, banują na oślep. Mam bana na wszystko! Ale nie będę tego tolerował!


On natchniony i młody był, ich nie policzyłby nikt
On im dodawał pieśnią sil, śpiewał, że blisko już świt
Świec tysiące palili mu, znad głów unosił się dym
Śpiewał, że czas, by runął mur, oni śpiewali wraz z nim :nutki:
SoDope
SoDope
  12 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja raczej pytalam o sposoby własnie zeby takie nie były ale nie wnikam.

białe to białe jak już od nowości nie będziesz prała w proszkach do tego koloru przeznaczonych to zżółkną albo zrobią się szare.
KostkaCzekoladyy
KostkaCzekoladyy
  12 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dostałem bana, na którego nie zasłużyłem!

a co to moja wina?

;)
SoDope
SoDope
  12 stycznia 2011

a jak już się zrobi albo jedno albo drugie czyli 'zżółkną albo zrobią się szare' to wątpię żeby był jakiś sposób który przywróci ta biel.

niby są takie proszki do prania jak jak mówię pewnie PO zaniedbaniu to nie zadziała odpowiednio ale możesz spróbować.

SoDope
SoDope
  12 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na którego nie zasłużyłem!

Zasłużyłeś zasłużyłeś do każdego posta dodawałeś reklame do swojego klanu.
Pozdrawiam.
AnnoyingOrange
AnnoyingOrange
  12 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zasłużyłeś zasłużyłeś do każdego posta dodawałeś reklame do swojego klanu.

To jest reklama.

Zapraszam do mojego google. :zonk:

A tamto, to był zręcznie ukryty link, na który mi zezwoliła administracja! Więc mordka, jak nie wiesz. :*
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to wątpię żeby był jakiś sposób który przywróci ta biel. niby są takie proszki do prania jak jak mówię pewnie PO zaniedbaniu to nie zadziała odpowiednio ale możesz spróbować.


exactly - nie da rady, moze usiasc i zaczac sie modlic nad nim.
pisalam, zeby zainwestowala w nowy kostium :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 stycznia 2011

P.S. a jak sie znowu rzucisz na mnie, ze cie nie stac, to plywaj sobie w pozolklym czy szarym stroju - nie ma bata, zeby wrocil do oryginalnego koloru :nie:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.